close
آخرین مطالب
 • تبلیغ شما در اینجا
 • طراحی سایت شخصی
 • طراحی سایت فروشگاهی
 • طراحی سیستم وبلاگدهی
 • سیستم سایت ساز اسلام بلاگ
 • مگا برد - پلتفرم خرید اینترنتی قطعات موبایل مگابرد
 • تحلیل و نمودار سازی فرم های پلاگین گرویتی وردپرس
 • اولین تولید کننده پلاگین های مارکتینگ و سئو کاملا ایرانی
 • اولین پلاگین دیجیتال مارکتینگ وردپرسی
 • loading...

  آموزش بورس فارکس و ترید

  و همچنین تنها دلیل تمام دردی که می کشیم. این یک مفهوم بسیار انسانی است، بسیار متعالی، اما به نحوی از نظر فیزیکی وجود دارد (حداقل به گفته انیشتین خوب قدیمی) - و با هر لحظه ای که می گذرد همه چیز را تغییر می دهد. زمان نامیده می شود.

  من با زمان مثل سرطان رفتار می کنم. این یک بیماری مزمن است که هرگز از بین نمی رود، اما باید با آن زندگی کنیم و بهترین استفاده را از آن ببریم. «بهترین» چیست، هر کسی باید آن را برای خودش تعریف کند. پیری برای من یک بیماری است (از نظر جسمی، نه از نظر روحی.. خوب.. به نوعی، نگاه کردن به اینکه زمان با مردم چه می کند. آنها از کودکان شاد و بی بار به مستمری بگیران افسرده و خسته از زندگی تبدیل می شوند).

  به زندگی خود فکر کنید، اگر جاودانه بودید و تمام وقت دنیا را داشتید چگونه به نظر می رسید؟ همه چیز به کلی تغییر می کرد. من؟ من 20 سال آینده را صرف آزمایش هر داروی تغییردهنده ذهن در جهان خواهم کرد و در مورد تأثیر آنها بر ذهن و بدن انسان اطلاعات خواهم داشت. سپس به همه جا سفر کنید. بعد هر چی دلم میخواد بخور دیوونه چاق بشم سپس پاره شده شود. سپس تمام مشاغلی را که همیشه می‌خواستم امتحان کنم را امتحان کنید، تمام مشاغلی را که می‌خواستم وارد شوم ایجاد کنید. تمام کتاب‌هایی را که می‌خواستم بخوانم بخوانم. با تمام افرادی که می خواهم با آنها صحبت کنم ملاقات کنم. ستاره راک شوید. هر بازی ویدیویی در دنیا وجود دارد را انجام دهید. همه چیزهایی را که می خواستم یاد بگیرم بیاموز، آلات موسیقی، آکروباتیک، خوشنویسی. با یک دختر از هر کشوری که هست قرار ملاقات بگذارید. ده‌ها سال در سراسر جهان بادبانی کنید، از هر کوهی بالا بروید. برای چند سال با بومیان در جنگل زندگی کنید. و به همین ترتیب، شما ایده را دریافت می کنید. هیچ چیز واقعاً غیرممکن نیست با زمان بی پایانی که در دستان شماست، زیرا در نهایت، از طریق خوش شانسی موفق خواهید شد. قانون احتمال. شما می توانید سعی کنید با جذاب ترین دختر/پسر روی زمین قرار ملاقات بگذارید و در نهایت این کار درست می شود. نه لعنتی

  و آیا حتی در یک امتحان عرق می کنید؟ هیچ البته نه. اگر شکست خوردید، دوباره آن را تکرار کنید، شاید چند سال بعد. شما تمام وقت دنیا را دارید. آیا اینقدر تلاش می کنی که قبل از 40 سالگی به جای لذت بردن از زندگی، با کسی ازدواج کنی و بچه دار شوی؟ نه دلیلی نداره آیا هرگز احساس تنهایی می کنید؟ شاید، اما در نهایت، نه واقعا. اگر زندگی شما بی پایان است، چند سال تنهایی یک نعمت است. آیا برای ثروتمند شدن اینقدر عرق می کنی؟ شاید، اما شاید نه. شاید 100.00 دلار به حساب بانکی خود بگذارید و چند قرن صبر کنید تا لامبورگینی خود را بخرید. سلب مسئولیت: با تورم و نرخ های بهره فعلی کار نمی کند.

  شکست در نهایت یک تعریف مبتنی بر زمان است. شما فقط زمانی واقعا شکست می خورید که نقطه ای از زمان را مشخص کنید که در آن از چیزی دست بکشید یا مجبور شوید آن را رها کنید زیرا شرایط دیگر باعث می شود. درد مبتنی بر زمان است زیرا با گذشت زمان محو می شود. فشار نیز مبتنی بر زمان است زیرا تمام فشارهایی که ما وارد می‌کنیم یا خودساخته هستند یا توسط جامعه به ما تحمیل می‌شوند تا کاری را در یک مقطع زمانی خاص انجام دهیم. ما و دیگران از ما انتظار داریم که از دستورالعمل های خاصی در زندگی پیروی کنیم، و همه این دستورالعمل ها به یک جدول زمانی پیوست شده اند.

  بیشتر بدانید:

  آیا شما یک معامله گر واقعی هستید؟ 5 کاری که معامله گران حرفه ای متفاوت انجام می دهند

  زمان یک دیکتاتور است. بر هر کاری که انجام می دهید حکومت می کند. برای اکثر مردم، زمان بدترین دشمن آنهاست، زیرا آنها در مدیریت آن بسیار ناکارآمد هستند. برای من، این اغلب اوقات نیز صادق است. من علایق زیادی دارم، می‌خواهم چیزهای زیادی را امتحان کنم، و بنابراین تمرکز روی یک چیز برایم سخت است، زیرا همیشه به نفع خودم خیلی کنجکاو هستم. من در زندگی همه چیز دارم، اما وقت کافی ندارم.

  این باعث ایجاد فشار می شود. ما فقط یک زندگی داریم، یک شات، و می خواهیم بهترین استفاده را از آن ببریم. ما می‌خواهیم شاد باشیم، نمی‌خواهیم پدر و مادرمان را ناامید کنیم، می‌خواهیم جایگاه خود را در جامعه بسازیم، می‌خواهیم میراثی به جای بگذاریم - هر چه به نظر می‌رسد - و همه اینها باید در 70-80 سال آینده اتفاق بیفتد. به نظر می رسد در حالی که سعی می کنیم زندگی خود را بسازیم، دلتنگ زندگی خواهیم بود، نه؟

  و بدتر از همه، بیشتر مردم زمان خود را با پول عوض می کنند. اشتباه نکنید، کار کردن یعنی زندگی کردن. کسی که کار نمی کند، کسی که خلق نمی کند، زندگی نمی کند. اما بیشتر مردم شغل خود را دوست ندارند. آنها برای کسب درآمد کار می کنند و سپس سعی می کنند همه آن را صرف وقت آزاد کمی کنند که دارند.

  حال، چگونه همه اینها به تجارت مرتبط است؟ خوب، من می گویم که تغییر دیدگاه در این موضوع تفاوت های زیادی ایجاد می کند. اگر تمام وقت دنیا را برای یادگیری این هنر دارید، احتمالاً به همان اندازه که برای مطالعه آن نیاز دارید، زمان می‌گیرید. سپس شما نسخه ی نمایشی تا زمانی که سودآور باشد. سپس یک حساب کوچک بارگذاری می‌کنید، صبورانه در آنجا می‌نشینید و تنها بهترین معاملات را انجام می‌دهید. بله، شما به جای اینکه تمام پول خود را به باد دهید و خودتان را خراب کنید، در واقع یک روند عاقلانه و مطمئن را دنبال می کنید. چرا؟ چون چرا نه؟! شما عجله ندارید! شما تمام وقت دنیا را دارید تا به اهداف خود برسید و به یک معامله گر سودآور تبدیل شوید.
  برای آشنایی با 16 اشتباه رایج معاملاتی که باید برای همه معامله گران اجتناب شود روی لینک زیر کلیک کنید:

  https://www.axi.com/int/blog/education/common-trading-mistakes-to-avoid
  ما همه چیز را می خواهیم و اکنون می خواهیم. آیا بچه کاراته را به یاد می آورید، زمانی که بچه می خواهد آقای میاگی تمام ترفندها را همین الان به او آموزش دهد و پیرمرد او را مجبور می کند اول دوجو را برای هفته ها تمیز کند؟ این چیزی است که من در اینجا در مورد آن صحبت می کنم. شما باید طوری با تجارت رفتار کنید که انگار تمام وقت دنیا را دارید. و سپس شما شروع به کسب درآمد بیشتر از آنچه قبلاً تصور می کردید خواهید داشت. این واقعاً ضد شهودی است.

  تمام تصمیماتی که در زندگی می گیریم تحت تأثیر زمان یا بهتر است بگوییم درک ما از زمان است. اگر متقاعد شده ایم که 1000 سال زندگی خواهیم کرد، پس چرا امروز را با عزیزانمان سپری نکنیم و فردا کارمان را انجام ندهیم؟ چرا باید یک معامله متوسط انجام دهیم در حالی که می توانیم فقط منتظر بمانیم و یک راه اندازی کامل انجام دهیم؟ چرا ما باید به دانشگاه برویم حتی اگر مطمئن نیستیم که این کار برای ما مناسب است یا خیر، شاید به جای آن باید سرآشپز بودن را یاد بگیریم؟

  مردم باید آزادی آزمایش چیزهای جدید را در زندگی داشته باشند وگرنه پژمرده خواهند شد، اما در این مواقع پرتنش، اکثر مردم بدترین روال ممکن را دنبال می‌کنند: کار کردن در شغلی که از آن متنفرند تا 67 سالگی، زمانی که بالاخره برای انجام همه کارها وقت دارند. آنها همیشه می خواستند انجام دهند. فقط، بدن آنها تا آن زمان به آنها اجازه نمی دهد.

  دفعه بعد که می‌خواهید تصمیمی در زندگی یا تجارت بگیرید، لحظه‌ای عقب‌نشینی کنید و به آن فکر کنید: آیا این کار را می‌کنم چون بهترین تصمیم ممکن است که می‌توانم بگیرم یا این کار را به این دلیل انجام می‌دهم که احساس می‌کنم. تحت فشار زمان در یک راه یا دیگری؟

  خود را از مفهوم زمان رها کنید. برای گرفتن هواپیما و ارتباط و هماهنگی با دیگران بسیار مفید است. با این حال، هنگام تصمیم گیری های سخت، مانند انجام معاملات، به طرز وحشتناکی مضر است. اینها هرگز نباید اتفاق بیفتند زیرا شما همه چیز را می خواهید و اکنون آن را می خواهید، زیرا احساس می کنید که اکنون جوان هستید و می خواهید در حال حاضر با پول زیادی از زندگی خود لذت ببرید، اما آن پول را ندارید. باید آن معامله را انجام دهید - این تفکر فقط منجر به خراب کردن حسابتان می شود، اما هرکسی که من می شناسم سودآور نیست دقیقاً از این الگوی فکری پیروی می کند.

  باز هم همه چیز به انجام بهترین معاملات و صبور بودن خلاصه می شود. اما فکر کردن به این موضوع مرا از تمام فشارهایی که برای خودم وارد می‌کردم رها کرد و به من اجازه داد تا در نهایت سودآور شوم. زمان بیماری است که ما را تحت فشار قرار می‌دهد تا تصمیم‌گیری کنیم بدون اینکه به درستی فکر کنیم. شن های زمان بی امان هستند و اگر بگذاریم ما را نابود خواهند کرد. شن های زمان وجود دارند تا زمان را از ما بگیرند. باید یاد بگیریم با زمان زندگی کنیم و بعد شروع کنیم به نادیده گرفتن زمان.

  در مورد آن فکر کنید.

  برای شرکت در دوره کاربردی اقتصاد کلان اینجا کلیک کنید!

  یک روز از زندگی یک معامله گر حرفه ای
  سارا بازدید : 66 دوشنبه 28 شهريور 1401 زمان : 22:33
  ارسال نظر برای این مطلب

  تعداد صفحات : 0

  درباره ما
  اطلاعات کاربری
  نام کاربری :
  رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 19
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 42
 • باردید دیروز : 5
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 84
 • بازدید ماه : 330
 • بازدید سال : 1660
 • بازدید کلی : 3336
 • آخرین نظرات
  کدهای اختصاصی