close
آخرین مطالب
 • تبلیغ شما در اینجا
 • طراحی سایت شخصی
 • طراحی سایت فروشگاهی
 • طراحی سیستم وبلاگدهی
 • سیستم سایت ساز اسلام بلاگ
 • مگا برد - پلتفرم خرید اینترنتی قطعات موبایل مگابرد
 • تحلیل و نمودار سازی فرم های پلاگین گرویتی وردپرس
 • اولین تولید کننده پلاگین های مارکتینگ و سئو کاملا ایرانی
 • اولین پلاگین دیجیتال مارکتینگ وردپرسی
 • loading...

  آموزش بورس فارکس و ترید

  پس می خواهید یک معامله گر حرفه ای شوید؟ آیا تصمیم خود را گرفته اید که دقیقاً چه چیزی را شامل می شود، روز شما چگونه خواهد بود و چه سبکی قرار است معامله کنید؟ نمودارهای روزانه، نمودارهای 4 ساعته، نمودارهای تیک؟ قرار است چقدر زمان سرمایه گذاری کنید، آماده سازی و پس پردازش شما چگونه خواهد بود؟ کجا آن را انجام خواهید داد، چه زمانی آن را انجام خواهید داد، از چه ابزارهایی استفاده خواهید کرد؟

  چگونه از حفظ سلامت روان و تعادل کافی بین کار و زندگی اطمینان حاصل می کنید؟ آیا قصد انجام ورزش را دارید، چقدر با خانواده و دوستانتان وقت خواهید گذراند؟ دفتر شما چگونه خواهد بود؟ هزاران سوال وجود دارد که باید قبل از اینکه حتی به تجارت تمام وقت فکر کنید به آنها پاسخ دهید. معمولاً این سؤالات را می توان در الف) دسته بندی کرد که از تجارت چه می خواهید؟ و ب) چگونه خود را سازماندهی می کنید تا به آنچه می خواهید برسید؟

  شما باید تصویر بسیار واضحی در ذهن خود داشته باشید که زندگی شما به عنوان یک معامله گر چگونه خواهد بود، همانطور که باید تصویر بسیار واضحی از نحوه انجام معاملات خود داشته باشید.

  من فکر می‌کنم بسیاری از مردم دیدگاه عاشقانه‌ای نسبت به اینکه زندگی به‌عنوان یک معامله‌گر تمام‌وقت چگونه است دارند، در حالی که اگر نظم و انضباط را رعایت نکنید، به سادگی غرق در وحشت خواهید شد و تمام پس‌انداز خود را ظرف چند هفته می‌بلعید. این شغل برای افراد ضعیف نیست. شما باید خودتان را خیلی خوب بشناسید، زیرا در حال وارد شدن به یک رابطه با بازارها هستید که بر زندگی روزمره شما از روابط اجتماعی گرفته تا احساس شما به طور کلی به هر دو صورت خوب یا منفی، بسته به نحوه انجام این وظیفه، تأثیر می گذارد. این شما را به عنوان یک شخص تغییر می دهد و چیزهای زیادی در مورد خودتان به شما یاد می دهد. اگر اجازه بدهید، بازار شما را می بلعد. اگر آن را اهلی کنید، بازار شما را قادر می سازد تا کارهایی را انجام دهید و احساس کنید که قبلاً حتی در خواب هم نمی دیدید.

  شما باید مایل باشید که 100% وارد این کار شوید، تمام زندگی شما باید در راستای موفقیت در بازار باشد، وگرنه واقعاً وقت خود را تلف می کنید. این بدان معنا نیست که برای چیزهای دیگر وقت نخواهید داشت. شما فقط باید بسیار منظم و فوق العاده منظم باشید. هیچ زمانی برای تنبلی بی هدف، غوغا کردن در یوتیوب یا رسانه های اجتماعی یا هر چیز دیگری وجود ندارد. وقتی نوبت به زمان معاملات اصلی شما می رسد، باید بتوانید به هر کسی نه بگویید. این 3-4 ساعت در روز مقدس است و هیچ کس نمی تواند در آن دخالت کند. در را ببندید، هدفون خود را به سر بگذارید و بقیه دنیا را فراموش کنید. چندوظیفه ای وجود ندارد. فقط شما و بازارها. هر بار یک کار را انجام دهید، اما آن را درست انجام دهید. هنگامی که با دوستان خود معاشرت می کنید، به تلفن بی کیفیت خود نگاه نکنید. و هنگامی که با بازارها می گذرید، با دوستان بدجنس خود صحبت نکنید (;-)). فقط به این دلیل که در خانه هستید به این معنی نیست که آماده معاشرت هستید. این شغل شماست. جدی بگیرید و برای دیگران روشن کنید که اگر دخالت کنند، آنها را بیرون خواهید انداخت. آنها باید به آن احترام بگذارند. و شما کاملاً باید نقاط قوت خود را بازی کنید و در عین حال از نقاط ضعف خود اجتناب کنید. خودت را بشناس.

  بیشتر بدانید:

  یک دلیل برای همه اشتباهاتی که مرتکب می شویم…

  در طول سال‌ها، یاد گرفته‌ام که روز خود را به‌طور دور طراحی کنم که به من امکان می‌دهد در هر جلسه معاملاتی که می‌روم به اوج عملکرد مطلق برسم. اگر به نوعی قبل از شروع معامله احساس کنم که در اوج خود نیستم، به سادگی معامله نمی کنم و مطمئن می شوم که هر اتفاقی که در طول روز افتاده است، دیگر تکرار نخواهد شد. با این اوصاف، اینجا برنامه روزانه من است.

  روال صبح زود: همیشه یکسان است

  من به این نکته اشاره می کنم که حدود 1 ساعت پس از بیدار شدن از خواب به تلفن و/یا صفحه نمایش نگاه نمی کنم. حوالی ساعت 7 صبح از خواب بیدار می شوم، برای خانمم صبحانه درست می کنم، او را به سر کار می آورم و سپس به دویدن 5 کیلومتری می روم.
  من به خانه برمی گردم، یوگا و حرکات کششی انجام می دهم و یک ساعت تمرین با وزن بدن انجام می دهم. در ساعت 9 صبح با ورزش های روزانه تمام می شود، مگر اینکه بعد از ظهر تمرین هنرهای رزمی داشته باشم (2 بار در هفته).
  بعد دوش میگیرم و صبحانه میخورم. این 3 مرحله از روز من همیشه تقریباً یکسان به نظر می رسد، تغییر زیادی در اینجا وجود ندارد.

  روال آخر صبح: تغییر آن

  حوالی ساعت 10 صبح، معمولاً آماده حضور در دفتر هستم. من از Wunderlist برای سازماندهی و یادآوری موارد آینده و کارهای تکراری روزانه ام مانند بررسی معاملات دیروز، پاسخ دادن به ایمیل ها، نوشتن مقاله و غیره استفاده می کنم.
  بنابراین کارهایی که من هر روز انجام می‌دهم در واقع یکسان هستند، اما همیشه آنها را به ترتیب یا به یک شکل انجام نمی‌دهم. این برای من فوق العاده مهم است. من آدم خلاقی هستم و از کسالت متنفرم. اگر مجبور باشم هر روز یک کار را به همان روش انجام دهم، افسرده می شوم، بهره وری را از دست می دهم و دیگر کاری انجام نمی دهم. برای حفظ بهره وری، باید همه چیز را با هم مخلوط کنم.
  انجام این کار آسان است: گاهی اوقات قبل از انجام هر کاری فقط 2 ساعت بازی های ویدیویی انجام می دهم. یا صبح، قبل از صرف صبحانه، مقاله می نویسم. یا آن را عصر، بعد از معامله می نویسم. مهم این است که من آن را انجام می دهم. و زمانی که دلم می خواهد آن را انجام دهم آن را انجام می دهم.

  وقت ناهار: بخور، تماشا کن، بخواب

  سپس 20 دقیقه چرت می زنم، هر روز در همان زمان، در واقع، این مهم است زیرا می توانم در عرض 1 دقیقه چرت بزنم و سپس برای 10 ساعت کار بعدی احساس سرحالی داشته باشم - چون عصر در حال معامله هستم، بدون این کار. چرت، بعد از ساعت 8 شب کاملاً بی فایده خواهم بود.
  کار و غذا خوردن همزمان برای من ممنوع است. ترجیح می‌دهم عصرها بیشتر کار کنم تا این که این کار را انجام دهم. غذا مقدس است و شما باید آن را گرامی بدارید. من معمولاً برای خودم چیزی درست می‌کنم، زیرا خوردن روزانه بیرون من را دیوانه می‌کند و دوست دارم کالری‌های دریافتی‌ام را بشمارم. در حین غذا خوردن چیزی آرامش بخش مانند ویدیوهای Let’s Play را در یوتیوب تماشا می کنم.

  بعد از ظهر: زمان خلاقانه!

  در حالی که صبح، بیشتر اوقات کارهای معمولی مانند پاسخ دادن به ایمیل ها و رسیدگی به امور اداری مانند نقل و انتقال پول، صحبت با برنامه نویسان و توسعه دهندگانمان، رزرو چیزها، خرید چیزها، رسیدگی به ویزاها، و غیره را انجام می دهم. بعدازظهر ترجیح می‌دهم کارهایی را انجام دهم که نیاز به مغز دارند. مصاحبه، نوشتن مقاله، بررسی معاملات دیروزم، کار بر روی استراتژی، کار بر روی ایده های تجاری و غیره. معمولاً بعدازظهرها نسبت به صبح که مغزم هنوز در حالت «نمی‌خواهم کار کنم» با این چیزها کارآیی بیشتری دارم.
  در حین انجام هر کاری، مهم نیست که چه اتفاقی می افتد، به موسیقی و/یا پادکست یا Let’s Plays گوش می دهم، فقط به این دلیل که داشتن مقداری صدای پس زمینه باعث افزایش بهره وری من نیز می شود.

  زمان شام: سبک و پر انرژی

  زمان اجتماعی! در طول هفته، من چیز زیادی از آن دریافت نمی‌کنم، و خوب است. اگر می‌خواهید به عنوان یک معامله‌گر آن را انجام دهید، باید کمی فداکاری کنید. این یک تجارت تنها است و هیچ چیز آن را تغییر نخواهد داد.
  دخترم را از سر کار برمی دارم و با او برای شام می روم / با او چیزی می پزم و سعی می کنم زمان با کیفیتی را سپری کنم. این بدان معناست که هیچ تلفنی وجود ندارد، هیچ مزاحمتی وجود ندارد. احتمالاً دارید این احساس را پیدا می کنید که چرا من از تلفن های هوشمند تا این حد متنفرم: آنها هیچ چیز خوبی برای زندگی ما ندارند. آنها برای عملکرد نقشه هنگام سفر خوب هستند، همین. من از آنها تا ته دل متنفرم

  زمان معامله: آماده سازی و تمرکز کامل

  قبل از معامله، من کارهای زیادی انجام می دهم. من به معاملات/جلسه روز قبل نگاه می کنم. من به مانتراهایم نگاه می کنم. من به کتاب بدترین اشتباهاتی که تا به حال مرتکب شدم نگاه می کنم. من به بهترین معاملاتی که تا به حال انجام داده ام نگاه می کنم. من به خود بازار نگاه می کنم که در طول روز چگونه گذشت، با عملکرد قیمت هماهنگ می شوم. من قوانین استراتژی معاملاتی خود را می خوانم و دقیقاً به خاطر می سپارم که چرا معامله می کنم و به دنبال چه چیزی هستم. این حدود 30 متر طول می کشد.
  در حین معامله، هدفونم را می گذارم و به موسیقی بسیار آرام و آرام گوش می دهم. این 3-4 ساعت طول می کشد، این تمام چیزی است که من در روز معامله می کنم و تمام.
  بعد از جلسه معاملات معمولاً حدود ساعت 11 شب تا 12 صبح است. من به پشت بام خود می روم، سیگار و ویسکی می خورم، به همراه چند تنقلات که همیشه بعد از 4 ساعت فکر کردن، گرسنه هستم، و به اتفاقی که افتاده فکر می کنم. یکی از دوستان من بارمن است و معمولاً به من می پیوندد. ما حدود یک ساعت در مورد روز، دنیا، این زندگی صحبت خواهیم کرد، در حالی که از چیزهای خوبی که زندگی ارائه می دهد لذت خواهیم برد. مانند حقوقی بوستون (به شدت توصیه می شود اگر آن را تماشا نکرده اید ;-)).
  سپس به رختخواب می روم، حدود 30 دقیقه مطالعه می کنم و حدود 7 ساعت می خوابم. بشویید، تکرار کنید، آسیاب کنید.

  بنابراین معمولاً روز معامله من است. این از دوشنبه تا جمعه می رود، 16-17 ساعت کل وقف. در آخر هفته، من معمولاً به طور کامل پرواز می کنم، مگر اینکه چیزی مهم در مورد TC/EW از بین برود. گاهی اوقات جمعه ها را هم مرخصی می گیرم چون اتفاق خاصی مثل تولد یک دوست در جریان است. اما معمولاً 5 روز در هفته معامله می کنم (و سپس جمعه ها بعد از ساعت 11 شب بیرون می روم). درس مهمی که باید از اینجا گرفت این نیست که شما باید مثل من روزتان را بسازید، بلکه باید خودتان را خیلی خوب بشناسید.

  اگر از هر یک از کارهای روزانه خود غافل شوم، نوشتن مقاله، یا بازی های ویدیویی، یا انجام ورزش، در نهایت با یک جلسه معاملاتی کمتر از متوسط روبه رو می شوم. هر کاری که من انجام می دهم، با هدف افزایش عملکردم در بازار است. حتی بازی های ویدیویی. و این نکته مهمی است که باید درک کرد: کار بیشتر به طور خودکار به معنای کسب درآمد بیشتر نیست. فقط این درست نیست. خلاقیت و بهره وری تنها از طریق مراحل آرام به دست می آید که در طی آن مغز شما می تواند رشد کند و سیناپس های شما می توانند رشد کنند. هرچه با کسب و کارم پول بیشتری به دست بیاورم، شادی بیشتری در روابطم گسترش می دهم، آرامش بیشتری از طریق ورزش و بازی های ویدیویی به دست می آورم، تمرکز و تمرکز بیشتری می توانم از طریق تغذیه و آنچه می خورم به دست بیاورم، پول بیشتری کسب می کنم. خواهد ساخت.

  سیستم معاملاتی من من و خودم هستیم. هر کاری که من انجام می‌دهم با هدف افزایش عملکردم در بازارها است، چه آرامش از طریق بازی‌های ویدیویی (من فقط بازی‌های آرامش‌بخشی را انجام می‌دهم که شامل تصمیم‌گیری زیادی مانند تیراندازان من نمی‌شود)، یا خوردن غذاهای خاص، یا کار سخت برای مشاغل دیگر من هر کاری که انجام می‌دهم، هدف همه چیز افزایش عملکرد معاملاتی من است. و نتیجه خواهد داد. و نتیجه می دهد.

  پس سعی نکنید برنامه روزانه خود را با برنامه روزانه من تطبیق دهید. این کار نخواهد کرد. سعی کنید دریابید که چه چیزی باعث می‌شود که چه چیزی شما را خوشحال کند، چه چیزی شما را خوشحال می‌کند، چه چیزی شما را شدید و خسته می‌کند و چه چیزی شما را آرام می‌کند. و سپس تمام آن دانش را با یک هدف هماهنگ کنید: دادن تمام قدرت و اعتماد به نفس مورد نیاز در طول جلسه معاملات روزانه خود. اینگونه است که تغییر زندگی را برای خود، عزیزان و سایر اطرافیانتان آغاز خواهید کرد و راهی جز این ندارید. این تنها راه است. به آن بهترین خود را بدهید!
  برای آشنایی با سبک زندگی معامله گر: 5 نکته که باید بدانید روی لینک زیر کلیک کنید:

  https://thriveglobal.com/stories/the-traders-lifestyle-5-things-you-should-know/

  اختلاف خانواده‌ در عقد
  سارا بازدید : 88 دوشنبه 28 شهريور 1401 زمان : 22:52
  ارسال نظر برای این مطلب

  تعداد صفحات : 0

  درباره ما
  اطلاعات کاربری
  نام کاربری :
  رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 19
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 32
 • باردید دیروز : 5
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 74
 • بازدید ماه : 320
 • بازدید سال : 1650
 • بازدید کلی : 3326
 • آخرین نظرات
  کدهای اختصاصی