close
آخرین مطالب
 • تبلیغ شما در اینجا
 • طراحی سایت شخصی
 • طراحی سایت فروشگاهی
 • طراحی سیستم وبلاگدهی
 • سیستم سایت ساز اسلام بلاگ
 • مگا برد - پلتفرم خرید اینترنتی قطعات موبایل مگابرد
 • تحلیل و نمودار سازی فرم های پلاگین گرویتی وردپرس
 • اولین تولید کننده پلاگین های مارکتینگ و سئو کاملا ایرانی
 • اولین پلاگین دیجیتال مارکتینگ وردپرسی
 • loading...

  آموزش بورس فارکس و ترید

  تجارت مالی چیست؟

  تجارت مالی یک اصطلاح گسترده با بسیاری از موضوعات فرعی مهم است - همه حول محور ساختار دادن به تراکنش‌ها به منظور کاهش ریسک تا حد امکان برای طرف‌های درگیر: فروشندگان، خریداران و جامعه مالی. ریسک‌های مالی تجاری شامل ریسک پرداخت، ریسک عملکرد و ریسک ارز (اما محدود به آن نمی‌شوند) هستند.

  انجام تجارت با شرایط اعتباری با هر طرف مقابل نیاز به اعتماد زیادی دارد، به ویژه زمانی که دو طرف برای یکدیگر ناشناخته باشند. انجام تجارت با یک شریک خارجی در کشوری دیگر این روند را پیچیده تر می کند. مفهوم تجارت مالی برای کمک به حل هر چه بیشتر این مسائل اعتماد تکامل یافته است.

  شرکای تجاری، مشاوران آنها و موسسات مالی که آنها را نمایندگی می کنند از انواع محصولات بیمه، شرایط پرداخت خلاقانه و ساختارهای تامین مالی برای ایجاد شرایط بهینه برای هر طرف استفاده می کنند.

  خلاصه

  تجارتی که با شرایط اعتباری انجام می شود نیاز به اعتماد زیادی بین دو طرف دارد، به ویژه تجارت فرامرزی.
  تجارت مالی یک حوزه مالی است که از ریسک زدایی معاملات در مواردی که اعتماد لازم است پشتیبانی می کند.
  تجارت مالی از ساختارهای تراکنش، محصولات بیمه و راه حل های تامین مالی برای تسهیل تجارت استفاده می کند.

  بیشتر بدانید:

  محدوده تجاری

  درک شرایط اعتبار

  توجه داشته باشید که ریسک تجاری بسیار کمی برای رستورانی وجود دارد که به مشتری خود یک وعده غذایی ارائه می دهد و سپس قبل از خروج مشتری از محل، مبلغی را برای آن وعده دریافت می کند. این تراکنش "نقدی" نامیده می شود زیرا کالا و پرداخت در زمان واقعی مبادله می شوند.

  خطرات تجاری به طور خاص در جایی ظاهر می شوند که فاصله زمانی بین فروش محصول (یا ارائه خدمات) و دریافت پرداخت برای این محصول یا خدمات وجود داشته باشد. شکاف طولانی تر با ریسک بیشتر مرتبط است، اگرچه این یک قانون جهانی نیست. این تراکنش ها بر اساس آنچه که شرایط اعتبار نامیده می شود انجام می شود.

  بیایید به یک مثال نگاه کنیم تا برخی از مهم ترین ریسک های تجاری را که از معاملات انجام شده با شرایط اعتباری ناشی می شود، نشان دهیم.

  شرکت ABC (فروشنده) در ایالات متحده است. این یک تولید کننده لوازم جانبی خودرو است. شرکت DEF (خریدار) در کانادا است - این یک فروشگاه خودرو گران قیمت است. ABC و DEF هرگز با هم تجارت نکرده اند.

  این دو شرکت در حال مذاکره در مورد شرایط خرید 500000 دلاری قطعات هستند. قطعات بیشتر در انبار هستند، اما بعید است سفارش کامل برای یک ماه ارسال شود. ABC انتظار دارد که خود حمل و نقل 30 روز دیگر طول بکشد. فروشنده پیشاپیش پول نقد می خواهد، اما خریدار 30 شرایط اعتبار خالص می خواهد. برای سادگی، بیایید بگوییم که نرخ نقدی CAD/USD 1.25 است، به این معنی که معامله برای شرکت DEF معادل 625000 دلار کانادا (500000 * 1.25) هزینه دارد.

  ریسک عملکرد - شرکت DEF (خریدار) نگران است که در صورت پرداخت پیش پرداخت، ABC (فروشنده) ممکن است کالا را تحویل ندهد. این ریسک عملکرد است، ایده ای که ممکن است طرف مقابل عمل نکند.

  ریسک پرداخت - شرکت ABC (فروشنده) نگران است که اگر با شرایط اعتبار موافقت کند، کالا ارسال خواهد شد، اما ممکن است شرکت DEF پرداخت نکند. این ریسک پرداخت است - این تصور که یک فروشنده ممکن است به تعهد خود در معامله عمل کند اما خریدار همچنان فاکتور را تسویه نمی کند.

  ریسک ارز – فرض کنید که دو طرف بر اساس شرایط اعتباری حرکت می کنند، پس تخمین زده می شود 90 روز بین امضای سفارش خرید (PO) امروز و تاریخ پرداخت مورد انتظار (30 روز تا ارسال، 30 روز در ترانزیت، و به دنبال آن شرایط پرداخت 30 روزه). اگر (به عنوان مثال) در طی آن دوره 90 روزه، نرخ نقدی CAD/USD از 1.25 به 1.3 تغییر کند، چه؟

  در حالی که در این مورد، ABC (فروشنده) اهمیتی نمی دهد زیرا معامله به دلار آمریکا انجام شده است، همین تراکنش 500,000 دلاری اکنون برای شرکت DEF معادل 650,000 دلار کانادا (500,000 * 1.3) هزینه دارد - که 25,000 دلار بیشتر در خانه خود است. واحد پول. این ریسک ارزی است (که اغلب به آن ریسک FX می گویند)، این ایده که دو ارز ممکن است در طول یک تراکنش اعتباری طولانی مدت حرکت نامطلوب داشته باشند.

  ریسک‌های «سایر» - ریسک‌ها و سؤالات تجاری «سایر» زیادی وجود دارد که ممکن است از معاملاتی با این ماهیت ناشی شود. این موارد شامل اما محدود به موارد زیر نیست:

  انتقال عنوان - چه زمانی کالاها از موجودی ABC به DEF تبدیل می شوند؟ آیا در هنگام حمل و نقل یا هنگام ورود - یک فاصله 30 روزه وجود دارد؟ و اگر در حین حمل و نقل اتفاقی بیفتد - چه کسی از نظر مالی مسئول است؟
  خطرات سیاسی - اگر تعرفه‌ها به دلیل یک اختلاف تجاری طولانی بین دو دولت فدرال (یا نوع دیگری از دستور کار سیاسی) بر شرکت‌های خودروسازی اعمال شود، چه اتفاقی می‌افتد؟
  مسائل گمرکی - اگر کالا به بندر ورودی کانادا برسد اما به دلیل مشکلات اسنادی در گمرک نگه داشته شود، چه؟ DEF ممکن است قبل از دریافت فیزیکی کالاها، ملزم به پرداخت ABC برای کالاها باشد - در واقع، رفع مشکل گمرکی ممکن است ماهها طول بکشد.

  برای انتخاب بروکر مناسب فارکس این مطلب را ببینید!

  شرکت های خدمات مالی چگونه در تامین مالی تجارت مشارکت می کنند؟

  ارائه دهندگان خدمات مالی به روش های مهمی در تجارت مالی شرکت می کنند. اولین مورد به عنوان یک مباشر کلی تراکنش است که شامل پشتیبانی از نیازهای FX و تسهیل پرداخت ها می شود. دوم به عنوان تامین کننده اعتبار برای کمک به تسهیل تراکنش ها - معمولاً از طریق ساختارهای تامین مالی قبل از ارسال یا پس از حمل. نقش مهم سوم، به عنوان یک واسطه قابل اعتماد از طریق صدور ضمانت نامه و با پشتیبانی از بررسی اسناد است.

  موسسات مالی، به ویژه بانک های جهانی، خدمات متنوعی را ارائه می دهند. هنگامی که صحبت از حمایت از تجارت جهانی می شود، شاید مهمتر از همه، بانک ها پرداخت های واقعی را پس از تسویه شرایط توسط دو طرف تسهیل می کنند - اغلب از طریق انتقال سیمی. بانک‌های جهانی معمولاً اعضای شبکه‌های پرداخت بین‌المللی هستند که بزرگترین و برجسته‌ترین آنها SWIFT (انجمن جهانی ارتباطات مالی بین بانکی در سراسر جهان) است.

  بانک های جهانی همچنین دارای بخش بازار سرمایه یا اوراق بهادار هستند. این گروه‌ها از مشتریانی با نیازهای مختلف FX پشتیبانی می‌کنند - مهم‌تر از همه، تراکنش‌های لحظه‌ای برای سایر ارزهای جهانی. این گروه‌های اوراق بهادار همچنین می‌توانند از تکنیک‌های کاهش ریسک پیشرفته‌تر، از جمله استراتژی‌های پوشش FX با استفاده از قراردادهای فوروارد و آتی پشتیبانی کنند. پوشش ریسک یک استراتژی مناسب برای مشتری مانند شرکت نمونه ما DEF است.

  همانطور که ممکن است تصور کنید، تامین مالی تجارت در این زمینه می تواند بسیار متفاوت باشد. به عنوان مثال، یک سفارش خرید بزرگ از یک مشتری کاملاً جدید خارج از کشور ممکن است زنگ خطر را برای نمایندگان بانک فروشنده به صدا درآورد. با این حال، به طور بالقوه در همان زمان است که فروشنده برای اجرای قرارداد بیشتر به حمایت سرمایه در گردش نیاز دارد.

  مثال دیگر یک وام گیرنده داخلی است که 90 درصد مشتریان صادراتی دارد. ممکن است برای وام دهنده آن شرکت راحت باشد که با حساب های دریافتنی وام گیرنده به عنوان تضمین خط اعتباری عملیاتی راحت باشد زیرا مشتریان در کشورهای دیگر قرار دارند. وام دهنده ممکن است از مشتری خود بخواهد که برای جبران این خطر به دنبال بیمه مطالبات خارجی باشد.

  وام دهندگان انواع مختلف محصولات اعتباری مربوط به امور مالی تجارت را گسترش می دهند. به طور معمول، اینها به عنوان پیش از ارسال یا پس از حمل طبقه بندی می شوند (که گاهی اوقات پیش از دریافت و پس از دریافت نامیده می شود). نمونه ای از راه حل اعتباری قبل از ارسال، تامین مالی سفارش خرید (PO) است. نمونه ای از تامین مالی پس از حمل و نقل، فاکتورینگ حساب های دریافتنی (A/R) است (که گاهی به آن تنزیل فاکتور می گویند). در حالی که برخی موسسات مالی سنتی این محصولات اعتباری را ارائه می دهند، بسیاری از وام دهندگان غیر بانکی و خصوصی به عنوان متخصص در این زمینه ظاهر شده اند.

  یکی دیگر از ابزارهای رایج مالی تجارت، اعتبار اسنادی (LC) است. LC ها می توانند ماهیت مالی داشته باشند، یا می توانند چیزی باشند که LC مستند (یا آماده به کار) نامیده می شود - هر دو تضمینی برای موجود بودن وجوه هستند. LC های مالی مشابه چک های تایید شده در بانکداری خرده فروشی هستند و قرار است نقد شوند. در صورتی که پرداخت واقعی انجام نشود، LC های آماده به کار به عنوان تضمین پرداخت عمل می کنند. این نوع نقش واسطه ای مورد اعتماد، سومین مقوله مهم مشارکت بانک در تامین مالی تجارت است.

  برای آشنایی بیشتر با امور مالی تجارت روی لینک زیر کلیک کنید:

  https://corporatefinanceinstitute.com/resources/commercial-lending/trade-finance/

  تعیین حد و مرز در رابطه
  سارا بازدید : 89 چهارشنبه 11 آبان 1401 زمان : 3:32

  تریدینگ کرب چیست؟

  محدودیت معاملاتی یک توقف موقت معاملات است که در تلاش برای کاهش نوسانات بازار و فروش وحشتناک گسترده اعمال می شود. به آن قطع کننده مدار نیز می گویند و برای کاهش نوسانات بازار و عدم تقارن اطلاعاتی با دادن زمان کافی به معامله گران برای پاسخگویی با اطلاعات کامل ایجاد شده است. در میان نوسانات شدید بازار، محدودیت معاملاتی به عنوان مداخله در بازار در طول یک فرآیند عادی معاملات به امید تثبیت قیمت ها و بازگرداندن بازار به حالت عادی اعمال می شود.

  خلاصه

  محدودیت معاملاتی معیاری است که برای توقف موقت تجارت به منظور تثبیت بازار سهام در مواجهه با حرکات بزرگ قیمت برای کاهش نوسانات بیش از حد بازار استفاده می شود.
  یک محدودیت معاملاتی برای مهار اثرات منفی بالقوه آشفتگی معاملات روزانه بر ثبات بازار ایجاد شده است.
  سه سطح در بورس های سهام ایالات متحده وجود دارد که باعث محدودیت های معاملاتی می شود: شکست سطح 1، شکست سطح 2 و شکست سطح 3.

  بیشتر بدانید:

  موانع تجارت

  تاریخچه اولیه محدودیت های معاملاتی

  محدودیت معاملاتی یک الزام قانونی برای تعطیل کردن بازار بر اساس قانون 80B کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) است. هدف آن کاهش نوسانات بازار با تحمیل توقف موقت در معاملات یک اوراق بهادار خاص است.

  اولین محدودیت معاملاتی پس از دوشنبه سیاه 1987 در ایالات متحده اجرا شد، زمانی که بازار سهام، در کنار بازارهای آتی و اختیار معامله، سقوط کرد. این یک قطع کننده مدار در سراسر بازار بود که توسط کمیسیون برادی پس از کاهش تقریباً 20 درصدی بازار سهام S&P 500 و متعاقباً در سال 1988 اجرا شد.

  محدودیت معاملاتی که در سال 1987 آغاز شد، فرض می‌کرد که تجارت برنامه دلیل سقوط است که به دلیل مشکل در جمع‌آوری اطلاعات در یک محیط به سرعت در حال تغییر و هرج و مرج تشدید شد. سقوط فلش در سال 2010 تغییر بعدی این قانون را در پاسخ به آشفتگی بازار نشان داد.
  فعال سازی محدودیت های معاملاتی

  فعال‌سازی محدودیت معاملاتی سعی می‌کند از نوسانات بیش از حد قیمت در روز جلوگیری کند و به بازار اجازه می‌دهد در طول یک روز متلاطم غیرمعمول نفس خود را باز کند. توقف موقت معاملات به معامله گران زمان بیشتری برای جمع آوری و ارزیابی اطلاعات بیشتر برای تصمیم گیری منطقی و همگام سازی معاملات بهتر در زمانی که محدودیت ها برداشته می شود، می دهد.

  در صرافی‌های ایالات متحده، محدودیت معاملاتی برای همه سهام، اختیارات و قراردادهای آتی اعمال می‌شود و مطابق با نقاط شکست اعمال می‌شود. نقاط شکست روزانه محاسبه می شود و شاخص S&P 500 به عنوان شاخص مرجع عمل می کند.

  به طور معمول، سه نقطه شکست وجود دارد که باعث تعلیق معاملات می شود، یعنی سطح 1، سطح 2، و سطح 3. نقاط شکست در زیر مشخص شده است:

  سطح 1: اگر شاخص S&P 500 روز قبل با کاهش 7 درصدی بسته شود، سطح مدار پایین تر فعال می شود. اگر سقوط بازار سهام در سطح 1 تعیین شود، معاملات به مدت 15 دقیقه متوقف می شود، اما اگر کاهش 7 درصدی در عرض 35 دقیقه پس از بسته شدن بازار اتفاق بیفتد، توقف اعمال نمی شود.
  سطح 2: مدار سطح 2 در صورتی آغاز می شود که شاخص S&P 500 روز قبل با کاهش 13 درصدی بسته شود که در آن بازار به مدت 15 دقیقه مختل شود. با این حال، اگر کاهش ظرف 35 دقیقه پس از بسته شدن معامله رخ دهد، هیچ معامله ای متوقف نمی شود.

  سطح 3: مدار بالا در صورتی تحمیل می شود که شاخص S&P 500 روز قبل با افت 20 درصدی بسته شود که در آن بازار برای بقیه روز تعطیل شود.

  طبق قوانین فعلی SEC، اوراق بهاداری که عضو یکی از QQ ETF، S&P 500 Index یا Russell 1000 Index باشد، اگر ارزش آن در عرض پنج دقیقه 10 درصد تغییر کند، معاملات متوقف می شود.

  از طرف دیگر، اگر اوراق بهاداری که قیمت بازار آن برابر یا بیشتر از 1 دلار به ازای هر سهم است، 30 درصد تغییر ارزش داشته باشد، می‌تواند باعث توقف معاملات شود. اوراق بهاداری که قیمت آن کمتر از 1 دلار برای هر سهم است نیز می‌تواند باعث توقف معاملات شود اگر ارزش آن 50 درصد در بازه زمانی پنج دقیقه‌ای تغییر کند.
  طبقه بندی محدودیت های تجاری

  سه نوع قطع کننده مدار وجود دارد که هر یک از مدارشکن ها به موقعیت های طراحی متفاوتی می پردازد که در زیر توضیح داده شده است:
  1. قطع کننده های مدار سفارش-عدم تعادل

  قطع کننده های مدار سفارش-عدم تعادل به درخواست متخصص بر روی سهام تکی ایجاد می شود. متخصص دستور می دهد که در صورت عدم تعادل سفارش، معامله روی یک سهام منفرد متوقف شود. توقف موقت به متخصص اجازه می دهد تا اطلاعات کافی را جمع آوری کند و قیمت تسویه بازار را تعیین کند.
  2. قطع کننده های مدار القا شده با حجم

  سطح حجم معاملات مقرون به صرفه بودن پردازش سفارش را تعیین می کند. هزینه های سرسام آور معمولاً در سطوح پایین معاملاتی برآورده نمی شود. درآمدهای حاصل از معاملات باید برای پوشش هزینه های ثابت عملیات، همانطور که در تعیین ساعات مبادله معاملات شناسایی می شود، استفاده شود.

  بسته شدن برنامه ریزی شده بر این ایده استوار است که هزینه های اضافی عملیات به اندازه کافی جبران نمی شود. بسته شدن روزانه را می توان به عنوان شروع یک محدودیت معاملاتی تلقی کرد.
  3. قطع کننده مدار با محدودیت قیمت

  از لحاظ تاریخی، هدف از سیاست های قطع کننده مدار کنترل نوسانات است. محدودیت های قیمت در بازارهای آتی معاملات را در خطوط افقی بالا و پایین بسته شدن روز قبل محدود می کند. با این حال، در گذشته اخیر، محدودیت‌های قیمتی قراردادهای شاخص سهام در قوانین بسته شدن بازار برای کنترل نوسانات قیمت در قراردادهای آتی و بازارهای نقدی تعیین شده است.

  این قاعده زمانی مشهود است که معاملات کوتاه در روزهای با سقف محدود ارائه نشود، و همین امر برای معاملات طولانی در روزهای پایین‌مجاز نیز صادق است. در گذشته، قوانین مربوط به مبادلات آتی، در پاسخ به مقررات تهدید شده، محدودیت‌های قیمت را در قوانین معاملاتی گنجانده بودند. چنین الگوهایی نشان می دهد که بدون مداخلات نظارتی، محدودیت های معاملاتی ناشی از قیمت وجود نخواهد داشت.

  برای آشنایی بیشتر با محدوده تجاری روی لینک زیر کلیک کنید:

  https://corporatefinanceinstitute.com/resources/wealth-management/trading-curb/

  تعیین حد و مرز در رابطه
  سارا بازدید : 88 چهارشنبه 11 آبان 1401 زمان : 3:29

  موانع تجاری چیست؟

  موانع تجاری اقدامات قانونی هستند که در درجه اول برای محافظت از اقتصاد داخلی یک کشور اعمال می شوند. آنها معمولاً مقدار کالاها و خدمات قابل واردات را کاهش می دهند. چنین موانع تجاری به شکل تعرفه یا مالیات است و عموماً به ضرر مصرف کنندگان به نفع دولت ها، تولیدکنندگان داخلی و منافع ملی است.

  چرا موانع تجاری وجود دارد؟

  موانع تجاری معمولاً برای حمایت از تولیدکنندگان داخلی یا پیشبرد برنامه های سیاسی وجود دارد. از دیگر دلایل اجرای تعرفه ها و موانع تجاری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  بیشتر بدانید:


  مقررات ضد دامپینگ

  اصطلاح دامپینگ در اینجا برای توصیف روشی استفاده می‌شود که تولیدکنندگان خارجی می‌توانند محصولات خود را با قیمت‌های بسیار پایین‌تر از آنچه تولیدکنندگان داخلی ارائه می‌دهند، به بازار داخلی «تخلیه» کنند. دو دلیل احتمالی وجود دارد که چرا یک تولیدکننده خارجی ممکن است محصولات خود را به اقتصاد دیگری رها کند. اولاً، ممکن است به دلیل هزینه‌های کمتر نهاده‌ای مانند نیروی کار یا مواد اولیه در مقایسه با بازار داخلی، کالاها با هزینه‌ای بسیار کمتر در خارج از کشور تولید شوند. در چنین شرایطی، شرکت خارجی با وجود تبلیغ قیمت‌های پایین‌تر نسبت به تولیدکنندگان داخلی، همچنان قادر به کسب سود است.

  ثانیاً، دامپینگ می تواند یک حرکت غارتگرانه عمدی باشد که توسط شرکت های چندملیتی بزرگ برای به دست آوردن سهم بازار انجام می شود. چنین سازمان‌های بزرگی به دلیل ذخایر نقدی بیشتر و نقدینگی بیشتر در مقایسه با بازیگران کوچک‌تر، می‌توانند در کوتاه‌مدت متحمل ضرر شوند. هدف این است که رقبا را مجبور به تعطیلی با پایین آوردن قیمت بازار به کمتر از آنچه تولیدکنندگان داخلی تحمل کنند، ببندند. پس از نابودی تولیدکنندگان داخلی، نهاد خارجی قادر خواهد بود قیمت گذاری انحصاری را اتخاذ کند و شاهد افزایش سود خود باشد.

  نمونه بارز آن در صنعت نفت است، جایی که اوپک قادر است با هزینه کمتری نسبت به سایر سازمان ها نفت تولید کند و بازار جهانی را با نفت ارزان پر کند. این رویه سودآوری تامین‌کنندگان نفت رقیب را به خطر می‌اندازد، اثری که با توانایی اوپک برای عرضه مقادیر زیادی نفت به بازار و کاهش بیشتر قیمت‌ها ترکیب می‌شود.

  برای جلوگیری از چنین رویدادهایی، دولت ها می توانند تعرفه های تجاری وضع کنند که قیمت کالاهای دامپینگ را افزایش می دهد و از تامین کنندگان داخلی محافظت می کند. اگر این تاکتیک به اندازه کافی تهاجمی نباشد، دولت‌ها می‌توانند تحریم‌هایی را علیه برخی شرکت‌ها اعمال کنند و آن‌ها را به‌کلی از انجام تجارت در کشور خود منع کنند.

  برای شرکت در دوره رایگان فارکس اینجا کلیک کنید!
  تامین کنندگان دفاع ملی

  درست مانند بیشتر صنایع توسعه یافته، بخش های دفاعی بسیاری از کشورها برای ایجاد و حفظ مکانیسم های دفاعی ملی به شبکه جهانی تامین کنندگان متکی هستند. با این حال، برای کشورها مهم است که در تامین توپخانه، مهمات، هواپیما، قایق و غیره بیش از حد به کشورهای دیگر متکی نشوند. این به این دلیل است که در صورت یک درگیری بین‌المللی، اقتصاد تامین کننده به راحتی متوقف می‌شود. تامین کالاهای دفاعی ملی به دشمن و در نتیجه توانایی کشور برای محافظت از خود را به خطر می اندازد.

  برای جلوگیری از چنین موقعیت‌هایی، دولت‌ها ممکن است تعرفه‌های تجاری را بر روی سیستم‌های دفاع ملی ساخت خارجی اعمال کنند تا جذابیت آن‌ها را برای تامین‌کنندگان دفاع ملی داخلی کاهش دهند. در حالی که این رویه ممکن است تامین کنندگان داخلی را مجبور به پرداخت بیشتر برای کالاها کند، از وابستگی بیش از حد آنها به تامین کنندگان خارجی جلوگیری می کند.

  صنایع در مراحل اولیه

  صنایعی که هنوز در مراحل اولیه خود هستند به ویژه در برابر دامپینگ آسیب پذیر هستند. در حالی که ممکن است یک صنعت خاص در یک کشور خاص بسیار توسعه یافته باشد، همان صنعت ممکن است در اقتصادهای جدیدتر شروع به کار کند. چنین صنایعی متشکل از بازیگران بسیار کوچکتری هستند که توانایی رقابت بر سر قیمت با یک نهاد خارجی را ندارند.

  اگر این صنعت وعده تبدیل شدن به یک کمک کننده بزرگ اقتصادی در آینده را داشته باشد، دولت ها تشویق می شوند تا با اعمال تعرفه های تجاری بر بازیگران خارجی غارتگر از صنایع حمایت کنند. برعکس، دولت ها می توانند به طور واکنشی به بازار داخلی یارانه بدهند تا بتوانند بر سر قیمت رقابت کنند.

  برای آشنایی بیشتر با موانع تجارت روی لینک زیر کلیک کنید:

  https://corporatefinanceinstitute.com/resources/economics/trade-barriers/

  تعیین حد و مرز در رابطه
  سارا بازدید : 52 چهارشنبه 11 آبان 1401 زمان : 3:24

  توقف معاملات چیست؟

  توقف معاملات به توقف موقت معاملات سهام در مطابقت با مقامات نظارتی یا قوانین بورس اوراق بهادار اشاره دارد. توقف ممکن است برای یک سهام، یک بورس یا گروهی از مبادلات رخ دهد.

  توقف معاملات

  اخبار مهم در مورد یک شرکت - چه خبر خوب و چه خبر بد - ممکن است منجر به توقف موقت معاملات سهام شرکت شود، زمانی که (الف) انتظار می‌رود این خبر تأثیر فوری و شدیدی بر قیمت سهام داشته باشد یا (ب) اخبار منجر به عدم تعادل بزرگ بین سفارشات خرید و فروش برای سهام می شود.

  توقف معاملات ممکن است در هر زمانی در طول روز معاملاتی اتفاق بیفتد، اما معمولاً در گشایش معاملات در بورسی که سهام در فهرست اولیه خود قرار داشت، اعمال می‌شود. توقف معمولاً برای مدت یک ساعت اعمال می شود، اما معاملات سهام ممکن است بیش از یک بار در طول یک روز معاملاتی متوقف شود. هنگامی که معاملات سهام در آغاز معاملات متوقف می شود، توقف تحمیل شده اغلب فقط برای پنج یا 10 دقیقه است.

  بیشتر بدانید:

  توقف معاملات چیست؟ تعریف، چگونگی کارکرد و علل

  خلاصه

  توقف معاملات به توقف موقت معاملات سهام مطابق با مقررات مرجع نظارتی یا قوانین بورس اوراق بهادار اشاره دارد.
  هدف اولیه توقف معمولاً این است که سرمایه گذاران را قادر به جذب اخبار مهم در مورد یک شرکت کنند تا بتوانند تصمیمات تجاری آگاهانه و منطقی بگیرند.
  SEC گاهی اوقات برای جلوگیری از فروش وحشتناک و جلوگیری از سقوط بازار، معاملات را متوقف می کند.

  هدف از توقف معاملات

  هدف اولیه از تحمیل توقف معاملات بر سهام معمولاً کمک به تضمین تجارت منصفانه برای همه سرمایه گذاران است. توقف معاملات زمانی که یک رویداد خبری مهم در مورد یک شرکت سهامی عام رخ می دهد، زمانی را فراهم می کند تا اطلاعات به اندازه کافی به همه سرمایه گذاران منتقل شود و سرمایه گذاران بتوانند اطلاعات را جذب کنند و تصمیمات آگاهانه و منطقی در مورد اقداماتی که ممکن است بخواهند در مورد یک شرکت انجام دهند، اتخاذ کنند. سرمایه گذاری در سهام آسیب دیده

  توقف معاملات همچنین ممکن است توسط یک نوع نقص فنی ایجاد شود که باعث ایجاد مشکلاتی در مورد قرار دادن و/یا انتقال سفارش‌های خرید یا فروش یک سهام خاص می‌شود.

  سایر محرک‌های توقف معاملات عبارتند از: سهام یک شرکت دیگر الزامات فهرست شدن بورس را برآورده نمی‌کند یا به دلیل به‌روز نبودن شرکت در پرونده‌های عمومی مورد نیاز خود، مانند انتشار صورت درآمد سالانه‌اش.

  هنگامی که یک صرافی توقف معاملات را صادر می کند، توقف دارای یک کد همراه است که دلیل توقف را نشان می دهد. به عنوان مثال، توقف معاملات در بازار سهام NASDAQ با کد T1 نشان می دهد که توقف معاملات به دلیل انتشار اخبار قریب الوقوع قابل توجهی در مورد یک شرکت است.

  نوع خاصی از توقف معاملات، که به عنوان محدودیت معاملاتی شناخته می شود، به منظور جلوگیری از سقوط بازار سهام و فروش وحشتناک اعمال می شود. محدودیت‌های معاملاتی - که به آنها «شکن‌کننده مدار» نیز گفته می‌شود - زمانی اعمال می‌شوند که درصد افت زیادی در شاخص بازار عمده یعنی S&P 500 وجود داشته باشد.

  بورس نیویورک (NYSE) سه سطح محدود معاملاتی را اعمال می کند - 7، 13، و 20%. اگر 7% یا 13% افت S&P 500 در طول یک روز معاملاتی اتفاق بیفتد، تمام معاملات در بورس برای مدت 15 دقیقه متوقف می‌شود. اگر سطح افت 20 درصدی باشد، تمام معاملات در بورس برای بقیه روز معاملاتی متوقف می شود.

  یک استثنا برای این قوانین محدودیت معاملاتی وجود دارد - اگر سطوح ماشه مهار بعد از ساعت 3:25 بعدازظهر ضربه بخورد، معاملات برای هیچ دوره زمانی متوقف نمی شود.

  محدودیت های معاملاتی تک سهام

  کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) همچنین محدودیت‌های معاملاتی مشابهی را برای هر سهام به منظور مهار نوسانات شدید در نوسانات قیمت سهام اعمال می‌کند. بر اساس مقررات موجود، در صورت بروز هر یک از شرایط زیر در مدت پنج دقیقه از معاملات، توقف معاملات برای یک سهام خاص اعمال می شود:

  اگر در قیمت سهامی که بخشی از شاخص راسل 1000، شاخص S&P 500 یا Invesco PowerShares QQQ ETF است، 10 درصد تغییر ایجاد شود.
  اگر 30 درصد نوسان در قیمت سهامی وجود داشته باشد که به ازای هر سهم 1 دلار یا بیشتر معامله می شود.
  اگر در قیمت سهامی که کمتر از یک دلار معامله می شود، نوسان 50 درصدی وجود داشته باشد.

  SEC همچنین ممکن است در صورت داشتن سؤالات جدی در مورد "دارایی ها، عملیات یا سایر اطلاعات مالی یک شرکت"، توقف معاملات در یک سهام خاص را برای مدت نامحدودی اعمال کند.

  برای آشنایی با توقف معاملات روی لینک زیر کلیک کنید:

  https://corporatefinanceinstitute.com/resources/wealth-management/trading-halt/

  تعیین حد و مرز در رابطه
  سارا بازدید : 53 چهارشنبه 11 آبان 1401 زمان : 3:19

  توقف معاملات چیست؟

  توقف معاملات به تعلیق موقت معاملات برای یک اوراق بهادار یا اوراق بهادار خاص در یک بورس یا در بین صرافی‌های متعدد گفته می‌شود. معاملات را می توان در انتظار یک اعلامیه خبری، برای اصلاح عدم تعادل سفارش، در نتیجه یک نقص فنی، به دلیل نگرانی های نظارتی یا به دلیل اینکه قیمت اوراق بهادار یا یک شاخص به اندازه کافی سریع حرکت کرده است تا باعث توقف بر اساس مبادله شود، متوقف شود. قوانین. هنگامی که توقف معاملات در حال اجرا است، ممکن است سفارشات باز لغو شوند و گزینه ها همچنان اعمال شوند.

  توقف معاملات با تعلیق معاملاتی که توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) دستور داده شده است متفاوت است. طبق قانون اوراق بهادار ایالات متحده، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ممکن است برای حمایت از سرمایه گذاران و منافع عمومی، معاملات عمومی هر سهام را تا 10 روز به حالت تعلیق درآورد.
  نکته های کلیدی

  توقف معاملات یک توقف کوتاه در معاملات یک اوراق بهادار یا اوراق بهادار خاص در یک بورس یا در بین صرافی‌های متعدد است.
  توقف معاملات معمولاً قبل از اعلام خبری، برای اصلاح عدم تعادل سفارش یا در نتیجه تغییر شدید و ناگهانی در قیمت سهام اعمال می شود.
  همچنین ممکن است به دلیل کاهش شدید شاخص S&P 500 در طول روز، تحت قوانینی که به آن قوانین قطع کننده مدار می گویند، توقف در سطح بازار ایجاد شود.

  بیشتر بدانید:

  خانه بازرگانی

  توقف معاملات چگونه کار می کند

  توقف معاملات می تواند نظارتی یا غیرقانونی باشد. توقف‌های نظارتی زمانی اعمال می‌شوند که شک وجود داشته باشد که امنیت همچنان استانداردهای فهرست‌بندی را برآورده می‌کند تا به فعالان بازار فرصت داده شود تا اخبار مهم را ارزیابی کنند، مثلاً در صورت تصمیم سازمان غذا و داروی ایالات متحده در مورد یک برنامه دارویی جدید.

  توقف معاملات، دسترسی گسترده به اخباری را که احتمالاً قیمت را تغییر می‌دهد تضمین می‌کند و مانع از آن می‌شود که کسانی که ابتدا آن را دریافت می‌کنند، از دیگران دیر به اطلاعات سود ببرند. سایر تحولات مهمی که ممکن است توقف معاملات نظارتی را تضمین کند شامل خرید و تجدید ساختار شرکت، تصمیمات قانونی یا قانونی یا تغییرات در مدیریت است.

  توقف تجارت نظارتی در اوراق بهادار توسط صرافی اصلی ایالات متحده توسط سایر صرافی های ایالات متحده مورد احترام قرار می گیرد.

  توقف معاملات غیرقانونی می تواند در بورس نیویورک (نیویورک) (اما نه نزدک) رخ دهد تا عدم تعادل بزرگ بین سفارشات خرید و فروش را اصلاح کند. بازسازی شد و تجارت از سر گرفته شد.

  شرکت‌ها اغلب منتظر می‌مانند تا بازار بسته شود تا اطلاعات حساس را در اختیار عموم قرار دهند تا به سرمایه‌گذاران زمان بدهند تا اطلاعات را ارزیابی کنند و تعیین کنند که آیا مهم هستند یا خیر. با این حال، این عمل می‌تواند منجر به عدم تعادل بزرگ بین سفارش‌های خرید و سفارش‌های فروش در آستانه باز شدن بازار شود. در چنین مثالی، بورس ممکن است تصمیم بگیرد که یک تاخیر بازگشایی یا توقف معاملات را بلافاصله در گشایش بازار ایجاد کند. این تأخیرها معمولاً بیش از چند دقیقه اعمال نمی‌شوند در حالی که تعادل بین سفارش‌های خرید و سفارش‌های فروش برقرار می‌شود.

  یک قانون فدرال اوراق بهادار ایالات متحده همچنین به کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) این اختیار را می دهد که معاملات سهامی را که به صورت عمومی معامله می شود تا 10 روز تعلیق کند. ریسک ناشی از ادامه داد و ستد سهام. به طور معمول، زمانی که یک شرکت سهامی عام نتوانسته گزارش‌های دوره‌ای مانند صورت‌های مالی سه‌ماهه یا سالانه را ارائه کند، از این قدرت استفاده می‌کند.

  برای اینکه بهتر بدانید توقف معاملات چیست؟ روی لینک زیر کلیک کنید:

  https://www.investopedia.com/terms/t/tradinghalt.asp

  معاملات قطع کننده مدار متوقف می شود

  مبادلات اوراق بهادار ایالات متحده قوانین ثابتی برای توقف معاملات در سراسر بازار دارند، در مواردی که کاهش چشمگیر قیمت نقدینگی بازار را تهدید می کند. کاهش تجمعی 7 و 13 درصدی نسبت به سطح بسته شدن روز قبل در شاخص &P 500، اگر قبل از ساعت 3:25 بعد از ظهر رخ دهد، باعث توقف 15 دقیقه ای معاملات در کل بازار می شود. ET. کاهش 20 درصدی S&P 500 نسبت به بسته شدن روز قبل، بازار سهام را برای باقیمانده روز معاملاتی بدون توجه به زمان وقوع آن متوقف می کند.

  کلیدهای مدار همچنین می توانند برای معامله در هر سهامی تحت قوانین معاملاتی ایالات متحده اعمال شوند. برای سهام‌هایی که قیمت‌های بالاتر از 3 دلار دارند و در شاخص‌های S&P 500 یا Russell 1000 گنجانده شده‌اند، و همچنین برخی از محصولات قابل معامله در بورس مانند ETF‌ها، معاملات پس از حرکت‌های ناگهانی بیش از 5 درصد و بیش از 15 ثانیه به بالا به مدت پنج دقیقه متوقف می‌شود. یا پایین - از میانگین قیمت در 5 دقیقه قبل. برای سایر سهام با قیمت بالای 3 دلار، حرکت ناگهانی قیمت مورد نیاز برای توقف معاملات 10 درصد است، در حالی که آنهایی که بین 0.75 دلار و 3 دلار قیمت دارند، پس از سود یا زیان ناگهانی 20 درصد یا بیشتر متوقف می شوند.

  برای شرکت در دوره رایگان فارکس کلیک کنید!

  شکلات چت|چت شلوغ|روم برتر ایرانی|شکلات گپ
  برچسب ها تریدر , فارکس , ترید , بورس ,
  سارا بازدید : 100 چهارشنبه 27 مهر 1401 زمان : 0:11

  خانه بازرگانی چیست؟

  خانه بازرگانی یک تجارت است که در تسهیل مبادلات بین یک کشور خود و کشورهای خارجی تخصص دارد. خانه بازرگانی صادرکننده، واردکننده و همچنین تاجری است که برای سایر مشاغل اقدام به خرید و فروش محصولات می کند. خانه های بازرگانی خدماتی را برای مشاغلی ارائه می دهند که می خواهند کارشناسان تجارت بین المللی کالا یا خدمات را دریافت یا تحویل دهند.

  یک خانه تجاری همچنین ممکن است به شرکتی اشاره داشته باشد که هم معاملات آتی کالا و هم کالاهای فیزیکی را به نمایندگی از مشتریان و برای حساب خود آنها می خرد و می فروشد. خانه های تجاری برجسته کالا عبارتند از Cargill، Vitol و Glencore.
  نکته های کلیدی

  خانه های بازرگانی واسطه هایی هستند که توسط تولیدکنندگان برای تسهیل تجارت در یک مکان خارجی استفاده می شود.
  خانه‌های بازرگانی خدمات مختلفی را ارائه می‌دهند، از نمایندگی برای تولیدکننده در بازار خارجی تا تسهیل فرآیند واردات و صادرات از طریق ارتباط با رابط‌های داخلی.
  اگرچه یک خرده فروش باید قیمت مشخصی را برای محصولات وارد شده یا فروخته شده از طریق یک تجارتخانه بپردازد، اما می تواند از دردسرهای واردات جلوگیری کند و از تخصص خانه های تجاری در بازارهای خارجی، نرخ های تخفیف و عوارض مبادله ارز بهره مند شود.

  بیشتر بدانید:

  استراتژی تجارت

  آشنایی با خانه بازرگانی

  یک خانه تجاری به عنوان یک واسطه عمل می کند. ممکن است تی شرت ها را به صورت عمده از چین خریداری کند، سپس آنها را به خرده فروشی در ایالات متحده بفروشد. خرده فروش ایالات متحده همچنان قیمت عمده فروشی را دریافت می کند، اما قیمت کمی بالاتر از زمانی است که خرده فروش مستقیماً از شرکت چینی خریداری کند. تجارتخانه باید برای تامین هزینه های خود و کسب سود، قیمت کالایی را که می فروشد مشخص کند، با این حال، فروشنده تی شرت از دردسرهای واردات اجتناب می کند. همچنین ممکن است خرده‌فروش بتواند به‌جای معامله مستقیم با عمده‌فروشان متعدد، عملیات خود را با معامله با یک یا دو خانه تجاری برای دریافت موجودی خود ساده‌تر کند.

  کسب‌وکارهای کوچکی که از یک خانه تجاری استفاده می‌کنند می‌توانند از تخصص و بینش آن نسبت به بازارهای بین‌المللی که در آن فعالیت می‌کنند بهره ببرند و همچنین از طریق وام‌های مستقیم و اعتبارات تجاری به تأمین مالی فروشنده دسترسی داشته باشند.
  مزایای خانه بازرگانی
  اقتصاد مقیاس

  یک خانه تجاری معمولاً دارای یک سبد بزرگ از مشتریان است که مزایای اقتصادی در مقیاس را ارائه می دهند. به عنوان مثال، یک تجارتخانه بزرگ می تواند از قدرت خرید قابل توجه خود برای دریافت تخفیف از تولید کنندگان و تامین کنندگان استفاده کند. یک خانه تجاری همچنین می تواند هزینه های حمل و نقل را در صورت ارسال به مشتریان در مقادیر زیاد کاهش دهد.
  جایگاه بین المللی

  خانه‌های بازرگانی شبکه گسترده‌ای از تماس‌ها در بازارهای بین‌المللی دارند که به آنها کمک می‌کند معاملات مطلوب را تضمین کنند و مشتریان جدیدی پیدا کنند. آنها همچنین ممکن است کارکنانی داشته باشند که در دفاتر خارجی کار می کنند تا با مقامات گمرکی کار کنند و مسائل حقوقی را برای اطمینان از عملکرد روان کسب و کار مدیریت کنند.
  مدیریت ارز

  از آنجایی که یک خانه تجاری به طور مستمر محصولات را وارد و صادر می کند، در مدیریت ریسک ارز تخصص دارند. خانه های تجاری برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض نوسانات ارزی نامطلوب، از تکنیک های مدیریت ریسک، مانند پوشش ریسک استفاده می کنند. به عنوان مثال، یک خانه تجاری که پرداخت آتی به یورو دارد، ممکن است از یک قرارداد آتی ارز برای قفل کردن نرخ فعلی مبادله EUR/USD استفاده کند.
  نمونه ای از خانه بازرگانی

  ژاپن از نظر منابع، چه غذا و چه منابع طبیعی، کمیاب است و بیشتر آنها را از طریق پنج خانه تجاری معروف به سوگو شوشا وارد می کند. خانه های تجاری در طول دوره بازسازی میجی در ژاپن توسعه یافتند تا اقتصاد آن را در طول دوره بازسازی تقویت کنند. آنها همچنین به تقویت اقتصاد کشور پس از شکست و ویرانی آن در جنگ جهانی دوم کمک کردند. نقش سوگو شوشاها به بخش خاصی از اقتصاد ژاپن محدود نمی شود. آنها کالاها و خدمات را در صنایع متعددی که برای اقتصاد کشور حیاتی هستند، از خودرو گرفته تا زیرساخت ها و پوشاک وارد می کنند. پنج بزرگترین سوگو شوشا میتسوبیشی، میتسوی و شرکت با مسئولیت محدود، سومیتومو، ایتوچو و ماروبنی هستند.

  برای آشنایی بیشتر با خانه بازرگانی روی لینک زیر کلیک کنید:

  https://www.investopedia.com/terms/t/trading-house.asp

  توقف معاملات چیست؟ تعریف، چگونگی کارکرد و علل
  برچسب ها تجارت , ترید , معامله , سود , سهام ,
  سارا بازدید : 115 سه شنبه 26 مهر 1401 زمان : 23:59

  استراتژی معاملاتی چیست؟

  استراتژی معاملاتی یک روش سیستماتیک است که برای خرید و فروش در بازارهای اوراق بهادار استفاده می شود. استراتژی معاملاتی بر اساس قوانین و معیارهای از پیش تعریف شده ای است که هنگام تصمیم گیری در مورد معاملات استفاده می شود.

  یک استراتژی معاملاتی ممکن است ساده یا پیچیده باشد و شامل ملاحظاتی مانند سبک سرمایه گذاری (به عنوان مثال، ارزش در مقابل رشد)، ارزش بازار، شاخص های فنی، تحلیل بنیادی، بخش صنعت، سطح تنوع پرتفوی، افق زمانی یا دوره نگهداری، تحمل ریسک باشد. ، اهرم، ملاحظات مالیاتی و غیره. نکته کلیدی این است که یک استراتژی معاملاتی با استفاده از داده ها و تجزیه و تحلیل عینی تنظیم شود و با جدیت به آن پایبند باشد. در عین حال، یک استراتژی معاملاتی باید به صورت دوره ای مجدداً ارزیابی و با تغییر شرایط بازار یا اهداف فردی اصلاح شود.

  بیشتر بدانید:

  حساب تجاری
  نکته های کلیدی

  یک استراتژی معاملاتی را می توان به یک طرح معاملاتی تشبیه کرد که عوامل و الزامات مختلفی را برای یک سرمایه گذار در نظر می گیرد.
  یک استراتژی معاملاتی معمولاً شامل سه مرحله است: برنامه ریزی، قرار دادن معاملات و اجرای معاملات.
  در هر مرحله از فرآیند، معیارهای مربوط به استراتژی اندازه گیری و بر اساس تغییر در بازارها تغییر می کنند.
  اکثر استراتژی‌های معاملاتی بر اساس تکنیک‌ها یا اصول بنیادی، با استفاده از اطلاعات قابل اندازه‌گیری که می‌تواند برای تعیین دقت مورد آزمایش مجدد قرار گیرد، هستند.

  درک استراتژی های معاملاتی

  یک استراتژی تجاری شامل یک برنامه سرمایه گذاری و معاملاتی است که به خوبی در نظر گرفته شده است که اهداف سرمایه گذاری، تحمل ریسک، افق زمانی و پیامدهای مالیاتی را مشخص می کند. ایده ها و بهترین شیوه ها باید مورد تحقیق و بررسی قرار گیرند و سپس به آنها پایبند بمانند. برنامه‌ریزی برای معاملات شامل توسعه روش‌هایی است که شامل خرید یا فروش سهام، اوراق قرضه، ETF یا سایر سرمایه‌گذاری‌ها می‌شود و ممکن است به معاملات پیچیده‌تر مانند اختیار معامله یا معاملات آتی گسترش یابد.

  انجام معاملات به معنای کار با یک کارگزار یا کارگزار-فروشنده و شناسایی و مدیریت هزینه های معاملاتی از جمله اسپرد، کمیسیون و کارمزد است. پس از اجرا، موقعیت های معاملاتی نظارت و مدیریت می شوند، از جمله تعدیل یا بسته شدن آنها در صورت لزوم. ریسک و بازده و همچنین اثرات پرتفوی معاملات و پیامدهای مالیاتی اندازه‌گیری می‌شوند.

  نتایج مالیاتی بلندمدت تجارت یک عامل اصلی است و ممکن است سود سرمایه یا استراتژی‌های برداشت مالیات از دست دادن را برای جبران سود با زیان در بر بگیرد.

  برای آشنایی بیشتر با استراتژی تجارت روی لینک زیر کلیک کنید:

  https://www.investopedia.com/terms/t/trading-strategy.asp
  توسعه یک استراتژی معاملاتی

  انواع مختلفی از استراتژی های معاملاتی وجود دارد، اما آنها عمدتا بر اساس تکنیک ها یا اصول بنیادی هستند. موضوع مشترک این است که هر دو بر اطلاعات قابل اندازه گیری تکیه می کنند که می توانند از نظر صحت مورد آزمایش مجدد قرار گیرند. استراتژی های معاملاتی فنی برای تولید سیگنال های تجاری بر شاخص های فنی تکیه می کنند. معامله گران فنی بر این باورند که تمام اطلاعات مربوط به یک اوراق بهادار معین در قیمت آن موجود است و این اوراق در روندها حرکت می کند. برای مثال، یک استراتژی معاملاتی ساده ممکن است یک متقاطع میانگین متحرک باشد که به موجب آن میانگین متحرک کوتاه مدت از بالاتر یا پایین تر از بلندمدت عبور می کند. میانگین متحرک

  استراتژی های معاملاتی بنیادی عوامل بنیادی را در نظر می گیرند. برای مثال، یک سرمایه‌گذار ممکن است مجموعه‌ای از معیارهای غربالگری برای ایجاد فهرستی از فرصت‌ها داشته باشد. این معیارها با تجزیه و تحلیل عواملی مانند رشد درآمد و سودآوری ایجاد می شوند

  نوع سومی از استراتژی معاملاتی وجود دارد که در زمان های اخیر شهرت یافته است. یک استراتژی معاملاتی کمی شبیه به تجارت فنی است زیرا از اطلاعات مربوط به سهام برای رسیدن به تصمیم خرید یا فروش استفاده می کند. با این حال، ماتریس عواملی که برای رسیدن به تصمیم خرید یا فروش در نظر می‌گیرد در مقایسه با تحلیل تکنیکال بسیار بزرگ‌تر است. یک معامله گر کمی از چندین نقطه داده استفاده می کند - تجزیه و تحلیل رگرسیون نسبت های معاملاتی، داده های فنی، قیمت - برای سوء استفاده از ناکارآمدی در بازار و انجام معاملات سریع با استفاده از فناوری.

  ملاحظات خاص

  استراتژی های معاملاتی برای جلوگیری از سوگیری های مالی رفتاری و اطمینان از نتایج ثابت به کار گرفته می شوند. برای مثال، معامله‌گرانی که قوانین مربوط به زمان خروج از معامله را رعایت می‌کنند، کمتر تسلیم اثر انحراف می‌شوند، که باعث می‌شود سرمایه‌گذاران سهامی را که ارزش خود را از دست داده‌اند نگه دارند و سهام‌هایی را که ارزششان افزایش یافته است را بفروشند. استراتژی‌های معاملاتی را می‌توان تحت شرایط مختلف بازار برای اندازه‌گیری ثبات مورد آزمایش استرس قرار داد

  با این حال، توسعه استراتژی های معاملاتی سودآور دشوار است، و خطر وابستگی بیش از حد به یک استراتژی وجود دارد. به عنوان مثال، یک معامله گر ممکن است منحنی یک استراتژی معاملاتی را با داده های بک تست خاص منطبق کند، که ممکن است باعث ایجاد اطمینان کاذب شود. این استراتژی ممکن است در تئوری بر اساس داده‌های بازار گذشته به خوبی عمل کرده باشد، اما عملکرد گذشته موفقیت آینده را در شرایط بازار بلادرنگ تضمین نمی‌کند، که ممکن است به طور قابل‌توجهی با دوره آزمایشی متفاوت باشد.

  برای راهنمایی انتخاب بروکر مناسب این صفحه را ببینید!

  توقف معاملات چیست؟ تعریف، چگونگی کارکرد و علل
  برچسب ها تجارت , تریدر , بورس , سهام ,
  سارا بازدید : 110 سه شنبه 26 مهر 1401 زمان : 23:54

  حساب معاملاتی چیست؟

  یک حساب تجاری می تواند هر حساب سرمایه گذاری حاوی اوراق بهادار، پول نقد یا سایر دارایی ها باشد. معمولاً، حساب معاملاتی به حساب اصلی معامله گر روزانه اشاره دارد. این سرمایه گذاران تمایل به خرید و فروش دارایی های مکرر، اغلب در یک جلسه معاملاتی دارند، و در نتیجه حساب های آن ها تابع مقررات خاصی است. دارایی های نگهداری شده در یک حساب تجاری از سایر دارایی هایی که ممکن است بخشی از استراتژی خرید و نگهداری بلندمدت باشند جدا می شوند.

  بیشتر بدانید:

  ساده‌ترین و در عین حال سخت‌ترین کاری که می‌توان برای افزایش عملکرد انجام داد

  مبانی حساب معاملاتی

  یک حساب تجاری می تواند اوراق بهادار، پول نقد و سایر وسایل سرمایه گذاری را مانند هر حساب کارگزاری دیگری نگهداری کند. این اصطلاح می تواند طیف گسترده ای از حساب ها، از جمله حساب های بازنشستگی معوق مالیاتی را توصیف کند. با این حال، به طور کلی، یک حساب تجاری با سطح فعالیت، هدف آن فعالیت و ریسکی که در بر دارد از سایر حساب های سرمایه گذاری متمایز می شود. فعالیت در یک حساب معاملاتی معمولاً معاملات روزانه را تشکیل می دهد. سازمان تنظیم مقررات صنعت مالی (FINRA) تجارت روزانه را به عنوان خرید و فروش اوراق بهادار در همان روز در یک حساب مارجین تعریف می کند. FINRA معامله گران الگوی روز را به عنوان سرمایه گذارانی تعریف می کند که دو معیار زیر را برآورده می کنند:

  معامله گرانی که حداقل چهار روز معامله انجام می دهند (یا خرید و فروش سهام یا فروش یک سهام و بستن آن موقعیت کوتاه در همان روز) در یک هفته پنج روزه.
  معامله گرانی که فعالیت معاملات روزانه آنها بیش از 6 درصد از کل فعالیت آنها در همان هفته را تشکیل می دهد.

  شرکت‌های کارگزاری همچنین می‌توانند مشتریان را بر اساس کسب‌وکار قبلی یا نتیجه‌گیری منطقی دیگری به عنوان معامله‌گران روز الگو شناسایی کنند. این شرکت‌ها به مشتریان اجازه می‌دهند حساب‌های نقدی یا مارجین باز کنند، اما معامله‌گران روزانه معمولاً مارجین را برای حساب‌های تجاری انتخاب می‌کنند. FINRA الزامات حاشیه ای ویژه ای را برای سرمایه گذارانی که آنها را معامله گران روز الگو می داند اعمال می کند.

  افتتاح حساب تجاری به حداقل اطلاعات شخصی از جمله شماره تامین اجتماعی و اطلاعات تماس نیاز دارد. شرکت کارگزاری شما بسته به حوزه قضایی و جزئیات تجاری آن ممکن است شرایط دیگری داشته باشد.
  الزامات مارجین FINRA برای حساب های معاملاتی

  الزامات نگهداری برای حساب های معاملاتی روز الگو به طور قابل توجهی بیشتر از موارد معاملات غیرالگو است. الزامات پایه همه سرمایه گذاران حاشیه توسط مقررات T هیئت فدرال رزرو مشخص شده است. FINRA شامل الزامات نگهداری اضافی برای معامله گران روزانه در قانون 4210 است. معامله گران روزانه باید سطح سهام پایه 25000 دلار یا 25 درصد ارزش اوراق بهادار را حفظ کنند، هر کدام که بالاتر باشد. تاجر مجاز به قدرت خرید تا چهار برابر بیش از آن حداقل نیاز است. حقوق صاحبان سهام در حساب های غیر تجاری برای این محاسبه واجد شرایط نیست. معامله‌گری که نتواند این الزامات را برآورده کند، یک تماس حاشیه‌ای از کارگزار خود دریافت می‌کند و اگر تماس ظرف پنج روز پوشش داده نشود، معاملات محدود می‌شود.
  نکته های کلیدی

  حساب معاملاتی یک حساب سرمایه گذاری است. با این حال، در بیشتر موارد، به حسابی اشاره دارد که برای تجارت اوراق بهادار استفاده می شود.
  حساب‌های تجاری به اطلاعات شناسایی شخصی نیاز دارند و حداقل نیازهای حاشیه تعیین شده توسط FINRA دارند.

  برای آشنایی بیشتر با حساب تجاری روی لینک زیر کلیک کنید:

  https://www.investopedia.com/terms/t/tradingaccount.asp

  توقف معاملات چیست؟ تعریف، چگونگی کارکرد و علل
  برچسب ها تجارت , معامله , ترید ,
  سارا بازدید : 112 سه شنبه 26 مهر 1401 زمان : 23:46

  وقتی تجارت را شروع کردم، دو "عقل" رایج وجود داشت که کاملاً برای مدت طولانی من را گیج می کرد.

  فقط معاملات آسان را انجام دهید
  بهترین معاملات سخت ترین معاملات هستند

  این دو عبارت بسیار متناقض هستند، اما در بسیاری از دفاتر معاملاتی ظاهر می شوند و به نظر می رسد هر معامله گر، صرف نظر از اینکه چقدر تجربه داشته باشد، نظر متفاوتی در این مورد دارد. من می خواهم باور کنم که من تنها کسی نیستم که در آنجا گیج شده ام و به جرات می توانم بگویم که یکی از اظهارات برای من هزینه زیادی داشت و بیانیه دیگر کمک بزرگی به من برای سودآور شدن بود. چی چیه؟

  خوب، ممکن است موافق نباشیم، اما تنها جمله ای که به نظر من کامل و بی معنی است، این است که بهترین معاملات سخت ترین آنها هستند. بیان این اظهارات در واقع باید به عنوان یک جنایت علیه جامعه تاجر طبقه بندی شود و با 100 برپی مجازات شود.

  بیایید فرض کنیم که یک برنامه بازی و یک چک لیست داریم و دقیقاً می دانیم که به دنبال چه چیزی هستیم. سپس ساعت ها منتظر می مانیم. سپس، در نهایت، تجارت ما ظاهر شد، همه شرایط برای ما مهیا است - چگونه ممکن است انجام آن معامله سخت باشد، اگر قبلاً صدها بار این کار را انجام داده ایم؟ معامله گران خوب بر یک راه اندازی تسلط دارند و بارها و بارها آن را معامله می کنند. هیچ تجارتی برای آنها سخت نیست. آسان ترها و آسان ترها وجود دارد. اگر به سیستم خود و توانایی خود در اجرای سیستم خود ایمان دارید، اگر از مدیریت صحیح پول پیروی کنید (برای به دست آوردن چنین باوری در سیستم و خودتان و ایجاد سیستمی که برای شما کار می کند، تجارت هرگز سخت نخواهد بود. این قسمت سخت است).

  بیشتر بدانید:

  یک روز از زندگی یک معامله گر حرفه ای

  حالا، بیایید فرض کنیم تازه شروع کرده ایم، نه برنامه بازی داریم و نه سرنخی که داریم چه کار می کنیم. ناگهان هر معامله ای سخت می شود. و هر معامله ای برای ما هزینه خواهد داشت. اما اگر مبتدی هستید و فقط در کتابی خوانده اید که یک حرفه ای در جایی گفته است که معاملات سخت بهترین هستند، پس حتماً کاری را درست انجام می دهید، درست است؟ چند توپ داشته باشید! این معامله عالی به نظر نمی رسد، مدیریت آن سخت خواهد بود، احتمالاً کاهش زیادی در پی خواهد داشت. اما سخت است، و من مرد سختی هستم. بازار به خواست من خم خواهد شد. بوم، و سرمایه شما از بین می رود.

  ببینید با این به کجا می روم؟ این بیانیه به طرز باورنکردنی برای معامله گران جدید گمراه کننده است. و تا به امروز، معنی آن را نمی فهمم. شاید کسی بتونه منو روشن کنه معامله به این نیست که یک ستاره راک باشید و دیوارها را سوراخ کنید، معامله به این نیست که آن را تا حد ممکن پیچیده کنید. برنامه بازی من واضح و مختصر است، من دقیقاً می‌دانم به دنبال چه چیزی هستم، و بله، معامله به این روش فوق‌العاده کسل‌کننده است. وقتی برای گذاشتن غذا روی میز معامله می کنید، هیچ رمانتیسمی در آن وجود ندارد. شما منتظر یک معامله هستید، ساده ترین معامله ای که می توانید تصور کنید، و سپس آن را انجام می دهید. چیزی برای افتخار نیست، هیچ جذابیتی در آن وجود ندارد - یا به قول پیتر برانت بگوییم، ما چیزی جز «واردکنندگان نظم جلالی» نیستیم. خودشه.

  در پوکر، همیشه می خواستم با همه بازی کنم تا ثابت کنم بهترین هستم. اگر فقط نقاط ضعف را بازی می کردم، می توانستم پول بیشتری به دست بیاورم (اما بازی کردن با بازیکنان بهتر هنوز منطقی است زیرا می توان از آنها چیزی یاد گرفت). نفسم خیلی بزرگ بود در هنرهای رزمی هم همینطور بود. و وقتی وارد معامله شدم، همین روش را امتحان کردم. سعی کردم به زور از بازارها عبور کنم، سخت ترین معاملات را انجام دهم، فقط برای اثبات چیزی. چیزی برای اثبات وجود ندارد، نه به کسی. تنها چیزی که موفقیت شما را به عنوان یک معامله گر تعریف می کند این است که چقدر پول به دست می آورید و تنها در صورتی کسب درآمد خواهید کرد که مسیر کمترین مقاومت را انتخاب کنید. با انجام معاملاتی که به نظرتان سخت می‌آیند، هیچ چیز یاد نخواهید گرفت، فقط پول زیادی برای تغذیه نفس خود خواهید پرداخت.

  اگر واقعاً می‌خواهید به تجارت متعهد شوید، باید نفس خود را کاملاً در نیستی منحل کنید و فقط معاملاتی را که واقعاً دوست دارید را انتخاب کنید. هنگامی که می توانید به راحتی یک معامله را از دست بدهید، زیرا 100% آن را دوست ندارید، آن زمان است که شروع به کسب درآمد خواهید کرد. به حساب معاملاتی خود متعهد شوید، مانند یک نوزاد با آن رفتار کنید. شما هرگز انتظار ندارید که کودکتان کارهای سخت را انجام دهد، درست است؟ شما زندگی را تا حد امکان برای کودکتان آسان می کنید. و این گونه است که می خواهید با حساب معاملاتی خود رفتار کنید، می خواهید آن را به بهترین شکل ممکن پرورش دهید، زندگی را تا حد امکان برای آن آسان کنید تا بتواند رشد کند و شکوفا شود و روزی با عشق فراوان به شما بازپرداخت کند (و دلار ;-)).

  برای اینکه بدانید چگونه یک معامله گر باشیم: راهنمای حرفه ای روی لینک زیر کلیک کنید:

  https://www.gameskinny.com/cab5w/how-to-be-a-trader-a-professions-guide-to-red-dead-online

  بنابراین، لطفاً این ایده مسخره اشتباه و عاشقانه را فراموش کنید که بهترین معاملات سخت ترین معامله ها هستند. همین الان. هیچ کار احمقانه ای انجام ندهید، حرکت خود را به جلو نگه دارید، فقط ساده ها را انتخاب کنید، هرگز از یادگیری و پیشرفت دست نکشید و در کوتاه ترین زمان پیشرفت خواهید کرد. مسیر کمترین مقاومت، مسیر درست در معاملات است. تنها راه درست در تجارت.

  امیدوارم واضح گفته باشم، اما یک بار دیگر تکرار می کنم. یک یادداشت کوچک پس از آن بنویسید و آن را به کنار مانیتور خود بچسبانید. و هر بار قبل از انجام معامله به آن نگاه می کنید: آیا این تجارت را دوست دارید؟ اگر نمی توانید از ته دل بگویید بله، آن را می خراشید، نقطه. اگر واقعاً بتوانید از این توصیه پیروی کنید، - حداقل - از معامله‌گر بازنده به معامله‌گر شکست می‌خورید، به اعتقاد من این بیانیه چقدر مهم است. و گفتن آن بسیار آسان تر از انجام آن است. همه ما در این دنیا در حال غبطه خوردن هستند، زیرا این روزها ما اینگونه بزرگ می شویم، همه ما خودشیفته های بیمار بالینی هستیم، در هر مناسبتی سلفی می گیریم و در فیس بوک لایک می کنیم. فروتنی و فروتنی سکسی نیست. اما این نگرش شما را در تجارت نابود می کند. حقیقت این است که تو هیچی. تو از هیچ می آیی و هیچ خواهی بود. این را درک کنید و شروع به کسب درآمد کنید. موفق باشید برای شما، وارد کننده سفارش.

  برای شرکت در دوره جامع آموزش فارکس این مقاله را ببینید!

  مکالمات عربی مورد نیاز در سفر به عراق برای خرید سیم کارت
  سارا بازدید : 101 دوشنبه 28 شهريور 1401 زمان : 23:26

  پس می خواهید یک معامله گر حرفه ای شوید؟ آیا تصمیم خود را گرفته اید که دقیقاً چه چیزی را شامل می شود، روز شما چگونه خواهد بود و چه سبکی قرار است معامله کنید؟ نمودارهای روزانه، نمودارهای 4 ساعته، نمودارهای تیک؟ قرار است چقدر زمان سرمایه گذاری کنید، آماده سازی و پس پردازش شما چگونه خواهد بود؟ کجا آن را انجام خواهید داد، چه زمانی آن را انجام خواهید داد، از چه ابزارهایی استفاده خواهید کرد؟

  چگونه از حفظ سلامت روان و تعادل کافی بین کار و زندگی اطمینان حاصل می کنید؟ آیا قصد انجام ورزش را دارید، چقدر با خانواده و دوستانتان وقت خواهید گذراند؟ دفتر شما چگونه خواهد بود؟ هزاران سوال وجود دارد که باید قبل از اینکه حتی به تجارت تمام وقت فکر کنید به آنها پاسخ دهید. معمولاً این سؤالات را می توان در الف) دسته بندی کرد که از تجارت چه می خواهید؟ و ب) چگونه خود را سازماندهی می کنید تا به آنچه می خواهید برسید؟

  شما باید تصویر بسیار واضحی در ذهن خود داشته باشید که زندگی شما به عنوان یک معامله گر چگونه خواهد بود، همانطور که باید تصویر بسیار واضحی از نحوه انجام معاملات خود داشته باشید.

  من فکر می‌کنم بسیاری از مردم دیدگاه عاشقانه‌ای نسبت به اینکه زندگی به‌عنوان یک معامله‌گر تمام‌وقت چگونه است دارند، در حالی که اگر نظم و انضباط را رعایت نکنید، به سادگی غرق در وحشت خواهید شد و تمام پس‌انداز خود را ظرف چند هفته می‌بلعید. این شغل برای افراد ضعیف نیست. شما باید خودتان را خیلی خوب بشناسید، زیرا در حال وارد شدن به یک رابطه با بازارها هستید که بر زندگی روزمره شما از روابط اجتماعی گرفته تا احساس شما به طور کلی به هر دو صورت خوب یا منفی، بسته به نحوه انجام این وظیفه، تأثیر می گذارد. این شما را به عنوان یک شخص تغییر می دهد و چیزهای زیادی در مورد خودتان به شما یاد می دهد. اگر اجازه بدهید، بازار شما را می بلعد. اگر آن را اهلی کنید، بازار شما را قادر می سازد تا کارهایی را انجام دهید و احساس کنید که قبلاً حتی در خواب هم نمی دیدید.

  شما باید مایل باشید که 100% وارد این کار شوید، تمام زندگی شما باید در راستای موفقیت در بازار باشد، وگرنه واقعاً وقت خود را تلف می کنید. این بدان معنا نیست که برای چیزهای دیگر وقت نخواهید داشت. شما فقط باید بسیار منظم و فوق العاده منظم باشید. هیچ زمانی برای تنبلی بی هدف، غوغا کردن در یوتیوب یا رسانه های اجتماعی یا هر چیز دیگری وجود ندارد. وقتی نوبت به زمان معاملات اصلی شما می رسد، باید بتوانید به هر کسی نه بگویید. این 3-4 ساعت در روز مقدس است و هیچ کس نمی تواند در آن دخالت کند. در را ببندید، هدفون خود را به سر بگذارید و بقیه دنیا را فراموش کنید. چندوظیفه ای وجود ندارد. فقط شما و بازارها. هر بار یک کار را انجام دهید، اما آن را درست انجام دهید. هنگامی که با دوستان خود معاشرت می کنید، به تلفن بی کیفیت خود نگاه نکنید. و هنگامی که با بازارها می گذرید، با دوستان بدجنس خود صحبت نکنید (;-)). فقط به این دلیل که در خانه هستید به این معنی نیست که آماده معاشرت هستید. این شغل شماست. جدی بگیرید و برای دیگران روشن کنید که اگر دخالت کنند، آنها را بیرون خواهید انداخت. آنها باید به آن احترام بگذارند. و شما کاملاً باید نقاط قوت خود را بازی کنید و در عین حال از نقاط ضعف خود اجتناب کنید. خودت را بشناس.

  بیشتر بدانید:

  یک دلیل برای همه اشتباهاتی که مرتکب می شویم…

  در طول سال‌ها، یاد گرفته‌ام که روز خود را به‌طور دور طراحی کنم که به من امکان می‌دهد در هر جلسه معاملاتی که می‌روم به اوج عملکرد مطلق برسم. اگر به نوعی قبل از شروع معامله احساس کنم که در اوج خود نیستم، به سادگی معامله نمی کنم و مطمئن می شوم که هر اتفاقی که در طول روز افتاده است، دیگر تکرار نخواهد شد. با این اوصاف، اینجا برنامه روزانه من است.

  روال صبح زود: همیشه یکسان است

  من به این نکته اشاره می کنم که حدود 1 ساعت پس از بیدار شدن از خواب به تلفن و/یا صفحه نمایش نگاه نمی کنم. حوالی ساعت 7 صبح از خواب بیدار می شوم، برای خانمم صبحانه درست می کنم، او را به سر کار می آورم و سپس به دویدن 5 کیلومتری می روم.
  من به خانه برمی گردم، یوگا و حرکات کششی انجام می دهم و یک ساعت تمرین با وزن بدن انجام می دهم. در ساعت 9 صبح با ورزش های روزانه تمام می شود، مگر اینکه بعد از ظهر تمرین هنرهای رزمی داشته باشم (2 بار در هفته).
  بعد دوش میگیرم و صبحانه میخورم. این 3 مرحله از روز من همیشه تقریباً یکسان به نظر می رسد، تغییر زیادی در اینجا وجود ندارد.

  روال آخر صبح: تغییر آن

  حوالی ساعت 10 صبح، معمولاً آماده حضور در دفتر هستم. من از Wunderlist برای سازماندهی و یادآوری موارد آینده و کارهای تکراری روزانه ام مانند بررسی معاملات دیروز، پاسخ دادن به ایمیل ها، نوشتن مقاله و غیره استفاده می کنم.
  بنابراین کارهایی که من هر روز انجام می‌دهم در واقع یکسان هستند، اما همیشه آنها را به ترتیب یا به یک شکل انجام نمی‌دهم. این برای من فوق العاده مهم است. من آدم خلاقی هستم و از کسالت متنفرم. اگر مجبور باشم هر روز یک کار را به همان روش انجام دهم، افسرده می شوم، بهره وری را از دست می دهم و دیگر کاری انجام نمی دهم. برای حفظ بهره وری، باید همه چیز را با هم مخلوط کنم.
  انجام این کار آسان است: گاهی اوقات قبل از انجام هر کاری فقط 2 ساعت بازی های ویدیویی انجام می دهم. یا صبح، قبل از صرف صبحانه، مقاله می نویسم. یا آن را عصر، بعد از معامله می نویسم. مهم این است که من آن را انجام می دهم. و زمانی که دلم می خواهد آن را انجام دهم آن را انجام می دهم.

  وقت ناهار: بخور، تماشا کن، بخواب

  سپس 20 دقیقه چرت می زنم، هر روز در همان زمان، در واقع، این مهم است زیرا می توانم در عرض 1 دقیقه چرت بزنم و سپس برای 10 ساعت کار بعدی احساس سرحالی داشته باشم - چون عصر در حال معامله هستم، بدون این کار. چرت، بعد از ساعت 8 شب کاملاً بی فایده خواهم بود.
  کار و غذا خوردن همزمان برای من ممنوع است. ترجیح می‌دهم عصرها بیشتر کار کنم تا این که این کار را انجام دهم. غذا مقدس است و شما باید آن را گرامی بدارید. من معمولاً برای خودم چیزی درست می‌کنم، زیرا خوردن روزانه بیرون من را دیوانه می‌کند و دوست دارم کالری‌های دریافتی‌ام را بشمارم. در حین غذا خوردن چیزی آرامش بخش مانند ویدیوهای Let’s Play را در یوتیوب تماشا می کنم.

  بعد از ظهر: زمان خلاقانه!

  در حالی که صبح، بیشتر اوقات کارهای معمولی مانند پاسخ دادن به ایمیل ها و رسیدگی به امور اداری مانند نقل و انتقال پول، صحبت با برنامه نویسان و توسعه دهندگانمان، رزرو چیزها، خرید چیزها، رسیدگی به ویزاها، و غیره را انجام می دهم. بعدازظهر ترجیح می‌دهم کارهایی را انجام دهم که نیاز به مغز دارند. مصاحبه، نوشتن مقاله، بررسی معاملات دیروزم، کار بر روی استراتژی، کار بر روی ایده های تجاری و غیره. معمولاً بعدازظهرها نسبت به صبح که مغزم هنوز در حالت «نمی‌خواهم کار کنم» با این چیزها کارآیی بیشتری دارم.
  در حین انجام هر کاری، مهم نیست که چه اتفاقی می افتد، به موسیقی و/یا پادکست یا Let’s Plays گوش می دهم، فقط به این دلیل که داشتن مقداری صدای پس زمینه باعث افزایش بهره وری من نیز می شود.

  زمان شام: سبک و پر انرژی

  زمان اجتماعی! در طول هفته، من چیز زیادی از آن دریافت نمی‌کنم، و خوب است. اگر می‌خواهید به عنوان یک معامله‌گر آن را انجام دهید، باید کمی فداکاری کنید. این یک تجارت تنها است و هیچ چیز آن را تغییر نخواهد داد.
  دخترم را از سر کار برمی دارم و با او برای شام می روم / با او چیزی می پزم و سعی می کنم زمان با کیفیتی را سپری کنم. این بدان معناست که هیچ تلفنی وجود ندارد، هیچ مزاحمتی وجود ندارد. احتمالاً دارید این احساس را پیدا می کنید که چرا من از تلفن های هوشمند تا این حد متنفرم: آنها هیچ چیز خوبی برای زندگی ما ندارند. آنها برای عملکرد نقشه هنگام سفر خوب هستند، همین. من از آنها تا ته دل متنفرم

  زمان معامله: آماده سازی و تمرکز کامل

  قبل از معامله، من کارهای زیادی انجام می دهم. من به معاملات/جلسه روز قبل نگاه می کنم. من به مانتراهایم نگاه می کنم. من به کتاب بدترین اشتباهاتی که تا به حال مرتکب شدم نگاه می کنم. من به بهترین معاملاتی که تا به حال انجام داده ام نگاه می کنم. من به خود بازار نگاه می کنم که در طول روز چگونه گذشت، با عملکرد قیمت هماهنگ می شوم. من قوانین استراتژی معاملاتی خود را می خوانم و دقیقاً به خاطر می سپارم که چرا معامله می کنم و به دنبال چه چیزی هستم. این حدود 30 متر طول می کشد.
  در حین معامله، هدفونم را می گذارم و به موسیقی بسیار آرام و آرام گوش می دهم. این 3-4 ساعت طول می کشد، این تمام چیزی است که من در روز معامله می کنم و تمام.
  بعد از جلسه معاملات معمولاً حدود ساعت 11 شب تا 12 صبح است. من به پشت بام خود می روم، سیگار و ویسکی می خورم، به همراه چند تنقلات که همیشه بعد از 4 ساعت فکر کردن، گرسنه هستم، و به اتفاقی که افتاده فکر می کنم. یکی از دوستان من بارمن است و معمولاً به من می پیوندد. ما حدود یک ساعت در مورد روز، دنیا، این زندگی صحبت خواهیم کرد، در حالی که از چیزهای خوبی که زندگی ارائه می دهد لذت خواهیم برد. مانند حقوقی بوستون (به شدت توصیه می شود اگر آن را تماشا نکرده اید ;-)).
  سپس به رختخواب می روم، حدود 30 دقیقه مطالعه می کنم و حدود 7 ساعت می خوابم. بشویید، تکرار کنید، آسیاب کنید.

  بنابراین معمولاً روز معامله من است. این از دوشنبه تا جمعه می رود، 16-17 ساعت کل وقف. در آخر هفته، من معمولاً به طور کامل پرواز می کنم، مگر اینکه چیزی مهم در مورد TC/EW از بین برود. گاهی اوقات جمعه ها را هم مرخصی می گیرم چون اتفاق خاصی مثل تولد یک دوست در جریان است. اما معمولاً 5 روز در هفته معامله می کنم (و سپس جمعه ها بعد از ساعت 11 شب بیرون می روم). درس مهمی که باید از اینجا گرفت این نیست که شما باید مثل من روزتان را بسازید، بلکه باید خودتان را خیلی خوب بشناسید.

  اگر از هر یک از کارهای روزانه خود غافل شوم، نوشتن مقاله، یا بازی های ویدیویی، یا انجام ورزش، در نهایت با یک جلسه معاملاتی کمتر از متوسط روبه رو می شوم. هر کاری که من انجام می دهم، با هدف افزایش عملکردم در بازار است. حتی بازی های ویدیویی. و این نکته مهمی است که باید درک کرد: کار بیشتر به طور خودکار به معنای کسب درآمد بیشتر نیست. فقط این درست نیست. خلاقیت و بهره وری تنها از طریق مراحل آرام به دست می آید که در طی آن مغز شما می تواند رشد کند و سیناپس های شما می توانند رشد کنند. هرچه با کسب و کارم پول بیشتری به دست بیاورم، شادی بیشتری در روابطم گسترش می دهم، آرامش بیشتری از طریق ورزش و بازی های ویدیویی به دست می آورم، تمرکز و تمرکز بیشتری می توانم از طریق تغذیه و آنچه می خورم به دست بیاورم، پول بیشتری کسب می کنم. خواهد ساخت.

  سیستم معاملاتی من من و خودم هستیم. هر کاری که من انجام می‌دهم با هدف افزایش عملکردم در بازارها است، چه آرامش از طریق بازی‌های ویدیویی (من فقط بازی‌های آرامش‌بخشی را انجام می‌دهم که شامل تصمیم‌گیری زیادی مانند تیراندازان من نمی‌شود)، یا خوردن غذاهای خاص، یا کار سخت برای مشاغل دیگر من هر کاری که انجام می‌دهم، هدف همه چیز افزایش عملکرد معاملاتی من است. و نتیجه خواهد داد. و نتیجه می دهد.

  پس سعی نکنید برنامه روزانه خود را با برنامه روزانه من تطبیق دهید. این کار نخواهد کرد. سعی کنید دریابید که چه چیزی باعث می‌شود که چه چیزی شما را خوشحال کند، چه چیزی شما را خوشحال می‌کند، چه چیزی شما را شدید و خسته می‌کند و چه چیزی شما را آرام می‌کند. و سپس تمام آن دانش را با یک هدف هماهنگ کنید: دادن تمام قدرت و اعتماد به نفس مورد نیاز در طول جلسه معاملات روزانه خود. اینگونه است که تغییر زندگی را برای خود، عزیزان و سایر اطرافیانتان آغاز خواهید کرد و راهی جز این ندارید. این تنها راه است. به آن بهترین خود را بدهید!
  برای آشنایی با سبک زندگی معامله گر: 5 نکته که باید بدانید روی لینک زیر کلیک کنید:

  https://thriveglobal.com/stories/the-traders-lifestyle-5-things-you-should-know/

  اختلاف خانواده‌ در عقد
  سارا بازدید : 87 دوشنبه 28 شهريور 1401 زمان : 22:52

  تعداد صفحات : 0

  درباره ما
  اطلاعات کاربری
  نام کاربری :
  رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 19
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 13
 • باردید دیروز : 5
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 55
 • بازدید ماه : 301
 • بازدید سال : 1631
 • بازدید کلی : 3307
 • آخرین نظرات
  کدهای اختصاصی